Maminka.czPrezentace klienta

Sonické zubní kartáčky: Skvělé výsledky, chytré funkce a rekordní výdrž

Reklama 21.  11.  2023
Krásně bílé a dokonale čisté zuby, zdravější dásně, pohodlí a ergonomie, a v neposlední řadě elegantní design – to vše nabízejí sonické zubní kartáčky Usmile. Podívejte se s námi, jaké unikátní přínosy mohou vybrané modely poskytnout vám a vašim zubům. Co říkáte na až čtyři režimy čištění, unikátní „antický“ design či nabíjení mobilní nabíječkou?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Značka Usmile je sice mladá, ale po celém světě získává ocenění, registruje inovativní patenty a hlavně sbírá miliony spokojených zákazníků. Dnes vám představíme dostupné, ale špičkově vybavené sonické zubní kartáčky. Čistí zuby důkladně a zároveň šetrně, potěší parametry, funkcemi i krásným designem a jejich rekordní výdrž si nezaslouží nic než slova chvály…

Okouzlí funkcemi i vzhledem

Možná by vás nenapadlo, že i kartáčky na zuby se od sebe mohou zásadně lišit, ale je to tak. Modely Usmile potěší chytrou výbavou, díky které čistí zuby precizně, ale citlivě.

Klepněte pro větší obrázek

Moderní elektrický kartáček umí víc než jen rychle vibrovat. Například model Usmile Y10 PRO zaujme kontrolou přílišného tlaku, vyhodnocením účinnosti čištění (včetně míry odstranění plaku), mapováním nedostatečně vyčištěných oblastí v ústech či praktickým časovačem, díky kterému snadno dodržíte doporučovanou minimální délku čištění.

Vyzdvihnout musíme také design. Kvalita čištění je sice nejdůležitější, ale rozhodně neškodí, když je zubní kartáček tak elegantní, že může vaši koupelnu vysloveně zdobit (a to myslíme zcela vážně). Chcete konzervativní, elegantní design? Skvělou volbou je například model Usmile U3. Již zmíněný Usmile Y10 PRO zase zaujme dvojitým LED displejem. A kdo chce něco opravdu výjimečného, tomu můžeme doporučit Usmile Y1S, jehož tvar je inspirovaný antickou architekturou. Všechny modely se samozřejmě pohodlně drží a jsou odolné proti vodě (IPX7/IPX8)

Pomyslnou třešničkou na dortu je potom mimořádně tichý provoz.

Klepněte pro větší obrázek

Vykouzlí vám na tváří krásný, zdravý úsměv

Usmile je dost mladá značka, ale vybavení a technologie použité v kartáčcích jsou ověřené i desítky let. Konkrétně mluvíme například o špičkových štětinkách DuPont Tynex, kterými je kartáčková hlava hustě osazená. Tato firma vyrábí kartáčková vlákna již déle než 70 let – mají certifikaci známé americké FDA, tedy Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv.

Klepněte pro větší obrázek

Kartáček osciluje rychlostí až 38 000 kmitů za minutu, což přináší dvě výhody. Zaprvé vaše zuby účinně čistí samotnými rychlými pohyby, zadruhé mísí vodu a zubní pastu a vytváří mikrobublinky. Ty pronikají i do hůře přístupných míst, jmenovitě do mezizubních prostor. Pochopitelně je vždy vhodné čistit zuby také mezizubními kartáčky či zubní nití (a Usmile mimochodem vyrábí i ústní sprchu), ale už samotný kartáček vyčistí vaše zuby mimořádně důkladně.

Půlroční výdrž a komfortní dobíjení

Dost bylo věčného dobíjení! Neustále nabíjíte telefon, tablet, hodinky, sluchátka, v koupelně epilátory a jiné strojky, v garáži možná auto. Jinde zase musíte pořád dokola vyměňovat baterky… Kartáčky Usmile nejsou další otravnou elektronikou, vynikají totiž rekordní výdrží. Při běžném použití 2× denně vydrží integrovaný akumulátor až 180 dnů, tedy půl roku.

Navíc na vás nečeká žádná speciální nabíječka, kterou byste ztratili nebo jež by se rozbila. Nabíjení místo toho zajišťuje moderní konektor USB-C – stejný, jaký znáte z nabíječek všech moderních smartphonů (už i iPhonů). To mimo jiné znamená, že s velkou pravděpodobností nabijete kartáček kdykoli, kdekoli, v jakékoli zemi, i kdyby mu nějakou náhodou došla po půl roce energie zrovna třeba na vaší dovolené. (Nabíjecí kabel tedy pravděpodobně ani nepotřebujete, ale je pochopitelně součástí balení.)

Jaký z režimů čištění je pro vás ten pravý?

Různé modely Usmile nabízejí unikátní režimy (např. chytrý Y10 Pro má již zmíněný režim se zpětnou vazbou, jenž vyhodnocuje kvalitu čištění), ale vždy máte na výběr alespoň ze tří. Máte-li citlivé zuby a dásně, oceníte kupříkladu šetrný režim nebo možnost změnit rychlost oscilace (u modelu U3). Všechny modely také nabízejí bělicí režim.

Ať už máte jakékoli potřeby či preference, můžete se s Usmile těšit ze zdravě vyčištěných zubů. Přehled produktů a příslušenství i seznam prodejců najdete na tomto odkaze.

Témata: Prezentace klienta, Reklama, Zuby, Péče o zuby, Hygiena, Péče o zuby na Heureka.cz

Video