Maminka.czMaminka roku

Soutěž Maminka roku vás vytrhne ze stereotypu, říká Maminka blogerka 2018!

Alice Rossi 29.  4.  2021
Od prvního ročníku Maminky roku už uběhly téměř 3 roky a já na něj moc ráda vzpomínám. Tedy na to hlasování ne, to byly šílené nervy, říká Simona Šeligová, která obsadila 2. místo v kategorii Maminka blogerka 2018.

"Na Maminku roku vzpomínám moc ráda. Bylo to vytržení z denního stereotypu s miminkem a moc jsem si užila přípravy i celý galavečer. Seznámila jsem se navíc se spoustou inspirativních lidí a dozvěděla se o jejich ne vždy lehkých životních osudech. Aktuálně je u mě největší změna druhé těhotenství, takže nás zas čeká nové dobrodružství, na které už se moc těšíme," říká Simona Šeligová, která v Mamince roku uspěla svým blogem similife.cz.

Co by měla umět Maminka roku? Děti vám to řeknou!

"Když jsem se nakonec dozvěděla, že jsem se umístila v první trojce, měla jsem velkou radost. Ani ne tak proto, abych si dokázala, že jsem "Maminka roku", ale proto, že jsem se moc těšila na celou tuto událost. Je to něco jiného, než jen přebalování, kojení a starání se o miminko," dodává.

Jděte do toho!

"Vytrhne vás to z mateřského stereotypu a získáte nové zážitky. Stále mám svůj blog a sociální sítě Similife.cz, na kterých sdílím svůj život," doplňuje Simona, která by účast v soutěži doporučila všem maminkám.

Tak jako v minulých ročnících se bude soutěžit ve třech kategoriích. Kromě Maminky roku hledáme Maminku blogerku, Maminku hrdinku a Maminku podnikatelku.

Zvažujete přihlášku? Přihlásit se do soutěže Maminka roku 2021 můžete on-line TADY. Není spěch, můžete si to rozmyslet. Přihlašování běží až do 28. května 2021. Z vašich přihlášek vybereme deset finalistek z každé kategorie.

Přihlaste se, můžete být velkou inspirací, vzkazuje Maminka roku 2018
 
Témata: Těhotenství, Časopis Maminka, Sociální sítě, Maminka roku 2020, Dobrodružství, Maminka, Stereotypy, Blogerka, Živel, Hlasování, Soutěž, Markétin, Vaš, Stěr, Kategorie
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Zenklová Veronika
Porod
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!
Novák Matějková Markéta
Miminko
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství