Soutěž o balení plen Pampers Pure a roční předplatné časopisu Maminka

Prezentace klienta
13. 5. 2019

Jeden výherce, který správně odpoví na soutěžní otázku v hrací době a bude vylosován, získá balení plen Pampers Pure a roční předplatné časopisu Maminka. Velikost plenek Pampers Pure si zvolí sám.

Svou odpověď posílají soutěžící od 28. 6. 2019 do 7. 7. 2019 prostřednictvím internetových stránek, resp. k tomu určenému rozhraní formuláře v článku:
https://www.maminka.cz/clanek/soutez-vyhrajte-baleni-plenek-pampers-pure-protection-a-predplatne-casopisu-maminka
 

Jeden soutěžící, který správně odpověděl na soutěžní otázku a vyplnil údaje v rozsahu: jméno, příjmení, email, adresa a odpověď na soutěžní otázku, bude vylosován redakcí Maminka.cz ze všech zpráv obsahujících správnou odpověď.

Pořadatelem soutěže je společnost Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o. se sídlem  03 - 872 Warszawa, ul. Zabraniecka 20 IČ: NIP PL 521 32 89 895, email: mirek.m@pg.com  (dále jen „pořadatel“).

Soutěž technicky zajišťuje CZECH NEWS CENTER a.s., se sídlem Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7, IČ: 02346826 (dále jen „provozovatel“).

Výherci budou zveřejněni vždy nejpozději do dvou dnů ode dne skončení soutěže na webových stránkách, na nichž byla daná soutěž uveřejněna. Výhra bude výherci zaslána, nejpozději do 30 dnů od zveřejnění výherce v seznamu výherců na příslušných webových stránkách, na nichž byla daná soutěž uveřejněna, a to na adresu uvedenou výhercem ve zprávě zaslané se správnou odpovědí skrz k tomu určený formulář. Pokud si výherce nevyzvedne výhru a ta tak bude zaslána zpět (tedy nebude doručena), propadá výhra ve prospěch pořadatele.

Pro stanovení doby doručení zprávy se soutěžní odpovědí skrze k tomu určený formulář je rozhodující čas přijetí zprávy do systému pro příjem zpráv. Do soutěže budou zařazeny všechny zprávy obsahující správnou odpověď, které došly nejpozději do uzávěrky soutěže. Při výběru výherců se přihlíží pouze ke kompletně vyplněným zprávám ve správném tvaru obsahujícím správnou odpověď. O tom, že se účastník soutěže stal výhercem, bude daný účastník soutěže informován emailem, a to na emailovou adresu sdělenou při přihlášení do této soutěže. Každý účastník soutěže může soutěžit tj. zaslat zprávu s odpovědí pouze jednou, a účastník soutěže může obsadit pouze jedno výherní pořadí v soutěži. V případě, že by účastník soutěže soutěžil v rozporu s pravidly vícekrát, než dovolují pravidla, nemá takový účastník soutěže nárok na získání výhry a výherní pořadí, které takový účastník obsadil v rozporu s pravidly, obsadí účastník soutěže, který byl vylosován následně a jehož zaslaná odpověď nebyla v rozporu s pravidly soutěže.

Účastník soutěže, který soutěží vícekrát, tj. překročí limit zpráv zaslaných do soutěže či účastník soutěže, který již obsadil výherní pořadí, zasílá do soutěže v rozporu s pravidly další zprávy, nemá nárok na vrácení nákladů na zprávy zaslané v rozporu s pravidly soutěže.

Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby s trvalým pobytem v České republice, starší 18 let. Pořadatel neodpovídá za nedoručení zpráv skrze k tomu určený formulář. Účastí v soutěži – tzn. odesláním zprávy skrze k tomu určený formulář pořadateli, akceptuje soutěžící tato pravidla soutěže a zavazuje se je dodržovat. Pořadatel si vyhrazuje právo posoudit sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele, provozovatele a jejich rodinní příslušníci.


Mohlo by vás zajímat
Maminka roku: Syn mi holil hlavu, smál se, já brečela, říká Andrea
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle nás nenapadlo!
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Přiznání: Nenávidím mateřství. Dceru miluji, ale být matkou mě štve!
Syn se narodil s jinou barvou pleti, než má jeho táta. Podezírali mě z nevěry
Nejsmutnější příběh! Miminko žilo jen sedmnáct minut. Z fotek až mrazí
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Těhotenství jim navždy změnilo tělo. Není se za co stydět, vzkazují tyhle matky!
Eliánek spí od dvou měsíců ve svém pokojíčku, říká Dominika Mesarošová

Horoskopy

Vodnář V polovině měsíce se cítíte přímo báječně a nehodláte o svou pohodičku přijít. Seznamujete se jako na…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Tereza, Terezie, Lucian

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu