Maminka.czSoutěže

Soutěž o výborné kaše Nutrilon skončila. Výherkyním gratulujeme.

Komerční článek
12. 2. 2018
Soutěž o výborné kaše Nutrilon skončila. Výherkyním gratulujeme.
Není nic roztomilejšího než krmící se dítě. Také patříte k těm rodičům, kteří své ratolesti nadšeně fotí u jídla? Od 12. 2. do 25. 2. mohly čtenářky Maminky zaslat fotografii svého dítka a vyhrát tak výborné kaše Nutrilon dle vlastního výběru!

Výherkyně:

  • Jitka Eisnerová
  • Michaela Bolova
  • Iveta Brázdová
  • Kateřina Škodová
  • Tereza Doleželová
  • Marie Kunstátová, 
  • Marie Langmajerová
  • Alena Hadravová
  • Markéta Beranová
  • Aneta Hanzlíková

Pravidla jsou jednoduchá: zašlete nám fotku, kde si váš potomek pochutnává na kaši. Deset nejzajímavějších příspěvků poté vybereme a odměníme dvěma výbornými kašemi Nutrilon Pronutra či Profutura bez přidaného cukru* a s  prebiotiky GOS/FOS. Vybírat kaše mohou výherci zde.  Soutěž probíhá od 12. 2. do 25. 2. Fotky zasílejte v podobě komentáře pod facebookovým příspěvkem ZDE.

Přínosy kaší v jídelníčku dítěte

Dětské kaše jsou zdrojem zdravé energie, vitamínů, minerálních látek a vlákniny. Vhodné jsou především na noc, stejně tak je ale možné je zařadit do jídelníčku jako snídani, která dodá energii do začínajícího dne. Je dobré začínat s jemnými rýžovými nebo kukuřično-rýžovými a dále vybírat podle stáří dítěte varianty s hrubší texturou a různými příchutěmi. Žvýkání stravy s výraznější texturou napomáhá vývoji řeči tím, že dítě cvičí svaly, které bude potřebovat při mluvení. Kaše je také vhodným způsobem zavádění lepku do stravy, které by mělo být postupné, např. od malého množství po celou porci obilné lepkové kaše.

A jak vybrat tu správnou kaši?

Kaši je dobré vždy vybírat podle věku dítěte a doporučení pediatra. Přednost dejte těm speciálně určeným pro kojence a malé děti, které jsou bez přidaného cukru, konzervantů a barviv a řídí se nejpřísnějšími požadavky legislativy na kojeneckou a dětskou výživu. Nebojte se experimentovat a zkoušejte různé příchutě.

Proč zvolit kaše Nutrilon

Nutrilon kaše jsou přizpůsobeny věku dítěte tak, aby respektovaly jeho potřeby v každém stupni vývoje a to jak v oblasti nutričních hodnot, tak textury. Mají skvělou chuť i bez přidaného cukru*. Obsahují unikátní prebiotickou směs GOS/FOS stejně jako mléka Nutrilon, a navíc vitaminy A, C, D přispívající ke správné funkci imunitního systému. Neobsahují barviva a konzervanty.

Klepněte pro větší obrázek

Pravidla soutěže najdete ZDE.

*Obsahuje jenom přirozeně se vyskytující cukry. Neobsahuje barviva a konzervanty - dle legislativy na kojeneckou a dětskou výživu. Potravina je součástí smíšené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou dítěte v prvních 6 měsících života. Zavedení smíšené stravy konzultujte s pediatrem. Jedna porce kaše denně jako součást pestré a vyvážené stravy děťátka. Potravina pro zvláštní výživu. Způsob použití a další informace na obalech.


Témata: Soutěže

Mohlo by vás zajímat
Vyrobte dětem hru rybolov. Zabaví je cestou na dovolenou
První rok mám v mlze, říká máma, která dvakrát porodila dvojčata
Tresty snižují sebevědomí dítěte, varuje psycholožka
Jak rozmluvit batole? Začněte trénovat hrubou motoriku

Horoskopy

Vodnář Pokud cítíte, že vám chybí víc intenzivních prožitků, nenechte si ujít příležitosti o tomto víkendu.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Filip, FilipínaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu