Maminka.czSoutěže

Soutěž o zákrok na Avienclinic

26. 4. 2010
Soutěž o zákrok na Avienclinic
Trápí vás přebytečná kila nabraná po těhotenství? Dostalo vaše tělo po dětech zabrat? Chcete mít postavu jako dříve, ale nemáte čas pravidelně cvičit? Trápí vás celulitida či lokální tukové zásoby?

Soutěžte v období od 26. 4. do 2. 5. 2010 s Fitwebem.cz a Maminkou.cz o zákrok na esteticko-dermatologické klinice Avienclinic. Výherkyní bude každá registrovaná čtenářka, která správně odpoví jako 50. v pořadí na níže uvedenou otázku.

Co můžete vyhrát?

Připraveny jsou pro vás tyto výhry: 1x voucher v hodnotě 3500 Kč na zákrok neinvazivní liposukce, 1x voucher v hodnotě 1000 Kč a 1x voucher v hodnotě 500 Kč, k tomu navíc získáte lékařskou konzultaci na téma estetické dermatologie a formování postavy.

Liposukce nemusí být bolestivá

Spousta žen je ochotná podstoupit operativní liposukci - pro krásnou postavu bez celulitidy - nyní je možné podstoupit tento zákrok již bezbolestně. V Avienclinic je zákazníkům k dispozici nová metoda neinvazivní (nechirurgické) liposukce, kterou provádí odborníci pomocí špičkového přístroje Bodyka PLUS. Bodyka PLUS využívá celosvětově patentovaný systém SCP (program řízené sonifikace) spolu s nízkofrekvenčním ultrazvukem. Chcete-li dosáhnout pevnější postavy bez celulitidy a neestetických tukových vrstev, neváhejte a zúčastněte se naší soutěže!

Avienclinic nabízí komplexní dermatologickou péči od profesionálů ve svém oboru. Klasická dermatologická péče (léčba akné, ekzémů, plísní atd.) je doplněna o širokou nabídku zákroků estetické dermatologie. Ať už máte problém charakteru dermatologického či estetického, dostane se vám té nejlepší péče od vysoce edukovaných lékařů a za použití špičkových materiálů a přístrojů.

"Na mém oboru mě baví, že se neustále vyvíjí - což pro mne znamená ustavičné profesní zdokonalování, ovládnutí nových technologií a postupů. Kromě dokonale zvládnuté profese se podle mě žádný lékař neobejde bez empatie. Pacienty léčím, ale také jim naslouchám. Na Avienclinic jsou všichni lékaři takoví - nicméně základním kritériem pro zdejší působení je odborné vzdělání a dlouholetá praxe v oboru. Avienclinic - to je profesionalita, diskrétnost a příjemné prostředí, kde pacient je vítaným a opečovávaným hostem," vysvětluje MUDr. Petra Samková, estetická dermatoložka.

Jak můžete soutěžit?

Stačí se přihlásit na Maminku.cz a správně odpověď na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku. Možnost odpovídat máte od pondělí 26. 4. 07:00 do 2. 5. 2010. 23:59. Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, tak klikněte sem.

Ceny ze soutěže získává každá 50. soutěžící, která správně odpoví - dohromady jsou 3 poukazy, vyhrávají tedy uživatelky, které správně odpoví v pořadí 50., 100. a 150. Výsledky soutěže budou uveřejněny na internetových stránkách www.maminka.cz. Výherci soutěže budou o výhře vyrozuměni e-mailem, případně telefonicky.

Nápovědu hledejte na www.avienbeauty.cz.

Celá pravidla najdete zde.

Pokud byste chtěla zkusit hubnout sama, pak to zkuste se stránkami FITWEB.cz.

Témata: Soutěže, Nová metoda, Dlouholetá praxe, Zákrok, Žák, Soutěž

Mohlo by vás zajímat
Miminko v manželské posteli? Nedělejte to, varuje tahle máma. Proč?
Mateřská? Navenek se flinkáme, ale potají měníme svět, píše Marie Doležalová
Smí rodič líbat dítě na ústa? Mate ho tím a dráždí, tvrdí někteří odborníci
To je ale bříško! Takhle vypadá těhotenství s trojčaty týden po týdnu
Už pěkně kope! Fanoušci zachytili pohyby miminka Meghan a Harryho
Žila s psychopatem a násilníkem. Víra jí však bránila v rozvodu
Syn se narodil s jinou barvou pleti, než má jeho táta. Podezírali mě z nevěry
Přiznání: S miminkem se nudím. Co s tím? Vyzkoušejte naše rady
Největší rodičovské chyby při psaní domácích úkolů. Čeho se vyvarovat?

Horoskopy

Panna Nejraději byste vykonali něco hodnotného pro svou rodinu. Uspořené peníze lze investovat různými…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Emanuel, Lara, Manuela

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu