Maminka.czSoutěže

Soutěž o zelenobílou jídelní židličku od Babypointu

Dospělo vaše dítko do věku, kdy chce objevovat taje a kouzlo samostatného stolování, i když třeba ještě s pomocí rodičů? Pokud ano, je nejvyšší čas pořídit mu jídelní židličku. A právě nyní máte možnost jednoho takového praktického „pomocníka“ do domácnosti vyhrát v soutěži, kterou jsme připravili s českým výrobcem, dovozcem a prodejcem dětského zboží firmou Babypoint.
Komerční článek
23. 9. 2013
Soutěž o zelenobílou jídelní židličku od Babypointu

Moderní a praktická Sindy

Každý zodpovědný rodič při výběru dětského zboží dbá především na jeho kvalitu, funkčnost a bezpečnost. Dětská jídelní židlička Sindy značky Babypoint všechny tyto požadavky splňuje. Při jídle bude malý neposeda v bezpečí díky nastavitelným pětibodovým pásům, které hravě „porostou“ s ním. Židlička je díky postavení nohou stabilní a dobře se s ní manipuluje, váží pouhé 4 kg. Případné její přenášení po domě pro vás tedy bude hračka.

Maminky jistě ocení její praktičnost – snímatelný pultík i vnitřní omyvatelná měkká vložka židle přispějí ke snadné údržbě i při té největší stolovací kreativitě prcka. Aby se dítě cítilo pohodlně, disponuje židlička nožní opěrkou. Po napapání lze pultík využít třeba jako stoleček na hraní. Můžete ho však odejmout úplně, po přisunutí židličky přímo k jídelnímu stolu se dítko bude cítit hned o něco dospěleji. Pokud dbáte na barevné ladění interiéru, ani v tomto případě vás židlička Sindy nezklame. Model, o který se soutěží, je v neutrální zelenobílé barevné kombinaci. V nabídce jsou však i další barevné verze, vždy s čistým a moderním designem.

Soutěžní otázka:

Kromě jídelních židliček se firma specializuje především na ucelený sortiment dětských kočárků a autosedaček, v doplnění o cestovní postýlky, lehátka, přebalovací podložky nebo pohádkovou kolébku. Zaměřme se na autosedačky norské značky BeSafe, které vynikají maximální bezpečností i uživatelským komfortem. Výrobce přitom myslí již na těhotné ženy řidičky a spolujezdkyně. Jak se nazývá praktická pomůcka do automobilu pro bezpečné připoutání v době těhotenství?

Výhru jídelní židličku Babypoint Sindy vyhrává 1 soutěžící, který správně odpoví a jeho odpověď dorazí jako 111. v pořadí.

Možnost odpovídat máte od 23. do 29. 9. 2013.

Výherci:
Jarmila M. (Sezimovo Ústí)

Potřebné informace naleznete na www.babypoint.eu nebo www.autosedacky-besafe.cz.


O společnosti Babypoint

Společnost Babypoint s. r. o., přední český výrobce a dovozce dětského zboží, byla založena v roce 1995, kdy se věnovala především prodeji dětských kočárků. V současné době si firma pod stejnojmennou značkou nechává vyrábět nejen sportovní a kombinované kočárky, ale rovněž golfové hole, autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židličky, lehátka, ohrádky, přebalovací podložky a další doplňkový sortiment pro děti. Veškeré produkty jsou testovány a certifikovány podle platných evropských norem. Kromě vlastní značky Babypoint, rozšířené o ekonomickou řadu Newbuddy, se společnost podílí na vývoji moderních kočárků a golfových holí značky X lander, kterou exkluzivně dováží na český trh. Od roku 2009 představují nedílnou součást sortimentu autosedačky norské značky BeSafe, které patří z hlediska bezpečnosti na samý vrchol evropského žebříčku, jak potvrzují hodnocení prováděná např. německým autoklubem ADAC. V roce 2011 firma rozšířila nabídku o moderně řešené a vysoce odolné sportovní kočárky německé značky TFK (Trends For Kids) i o hluboké kočárky značky Navington specifického designu. Produkty společnosti Babypoint s.r.o. jsou k dostání ve více než 250 smluvních prodejnách po celé ČR, firma se pravidelně účastní pořádaných veletrhů, například mezinárodního veletrhu potřeb pro děti PRODÍTĚ či českých veletrhů zaměřených na děti FOR KIDS a FOR BABIES. www.babypoint.eu.

Témata: Soutěže
Mohlo by vás zajímat
5 čajů, které mohou pít i ti nejmenší
Podzimní tvoření: Vytvořte si s dětmi tato roztomilá zvířátka z kaštanů
Halloweenské dobroty, které ocení nejen děti
Špatné počasí? Nevadí! Vezměte do ruky knihu a užívejte si domácí pohodu

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu