Maminka.czSoutěže

Soutěž s NEX-3N, poříďte krásné fotky vašich dětí!

Toužíte po krásných fotkách vašich dětí? V tom případě je pro vás jako stvořený nový fotoaparát Sony NEX-3N. Velký obrazový snímač, Full HD video, široká škála objektivů a množství snímacích režimů zajistí opravdu skvostné fotografie či videa. A to vše s fotoaparátem, který se vejde do kapsy!
Komerční článek
24. 6. 2013
Soutěž s NEX-3N, poříďte krásné fotky vašich dětí!

Nový pohled na svět s NEX-3N od Sony

Inteligentní fotoaparát NEX-3N je skutečně intuitivní. Většinu komplikovaných nastavení totiž dokáže udělat za vás. Dokonalá fotografie však začíná již při kompozici. NEX-3N však nemá problém ani s ní. Rozpozná, jaký objekt máte v plánu snímat, a ořízne fotografii do ideální kompozice. Automatický režim zaostřování je samozřejmostí. Režim Superior Auto zase zjistí, zda se objekty pohybují a zajistí ostré fotografie i při pohybujících se objektech. Kromě bohaté škály snímacích režimů se můžete pohrát také s množstvím kreativních režimů Picture Effect. Díky nim dosáhnete umělecké fotografie i bez dlouholetých zkušeností. Široká nabídka třinácti objektivů poskytuje dostatečnou "výzbroj" do jakékoliv situace a pomůže rozvíjet potenciál začínající fotografy.

Detaily i při špatném světle

Obrovskou předností je malé tělo fotoaparátu, srovnatelné s běžnými kompakty. V malém těle se však skrývá velká technologie, takže NEX-3N nabízí rozlišení 16,1 megapixelu a videozáznamy ve Full HD rozlišení. Objektiv můžete kdykoliv vyměnit a jako profesionál si zvolit ten správný pro každou scénu.

Sony NEX-3N poskytuje výkon hodný profesionálních zrcadlovek, přičemž si zachovává kompaktní rozměry a velmi přitažlivý design. Navíc, kreativní režimy snímání podněcují uměleckého ducha i v amatérském fotografovi.

Trendy bílá nebo elegantní černá varianta se totiž přizpůsobí každému stylu.
SOUTEŽ

Jak na to?

Stačí se přihlásit na Maminka.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku.

Výhru 1. místo: NEX3N, 2.místo - ActionCam a 3. místo: barevný voděodolný foták – TF1 vyhrávají 3 soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a jejich odpověď dorazí jako 50., 100. a 150. v pořadí.

Výherci:

franme
vero52nika
Mareva

Možnost odpovídat máte od 24. 6. do 30. 6. 2013.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.


Témata: Soutěže

Mohlo by vás zajímat
Hledáte zdravý olej? Vyzkoušejte kanolový
Na festivalu Restart s Dietou to žije. Přijďte jej navštívit i v neděli
Co vařit o víkendu? Potěšte své tělo odlehčeným jídelníčkem
Bylinná napářka vám pomůže před porodem uvolnit porodní cesty

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu