Maminka.czSoutěže

Soutěž s orientální epilací

10. 5. 2010
Soutěž s orientální epilací
Pro mnoho žen, které marně bojovaly s chloupky ve tváři či na nohou, se Salon Jitka stal místem, kde je možné získat sebedůvěru. To, nač by i zkušený psychoanalytik potřeboval dlouhé hodiny, zvládne paní Jitka Nagyová, majitelka salonu, za pouhých pár minut.

Na partie, kvůli kterým jste se tak dlouho trápili, přiloží malý kousek zvláštní lepivé hmoty, chvíli ji nechá působit a pak profesionálně rychlými trhavými pohyby začíná odstraňovat nežádoucí chloupky. Pravda, trochu to bolí, ale jde to neuvěřitelně rychle a kůže po této aplikaci zůstává úžasně hladká, vláčná a hlavně bez jediného chloupku.

Jak jste se dostala k orientální epilaci?

Manžel pracoval v zahraničí, konkrétně v arabských zemích, kde tento způsob odstraňování chloupků používá snad každá žena. Já jsem měla to štěstí, že mi tajemství tohoto receptu na výrobu depilační hmoty prozradila jedna z mých arabských přítelkyň. Potom už jsem jenom dlouhé týdny zkoušela způsob aplikovat na sobě, až se mi to podařilo zvládnout tak, že jsem po návratu domů začala tuto metodu praktikovat ve svém kosmetickém salonu.

Čím se liší orientální epilace od klasických vosků?

Je to především v použití hmoty na odstraňování chloupků. Je to speciální epilační hmota, vyrobená na přírodní bázi z extraktů fíků, pomerančů, bylinek a medu. Odstraňuje chloupky dokonale i s kořínky na celém těle. Epilace se může provádět po celý rok. Vytrhává chloupky jak světlé, tak tmavé. Porost postupně řídne. Pravidelná epilace růst chloupků výrazně redukuje, až po určitém čase zcela vymizí. Tato epilační hmota je patentovaná a atestovaná Ministerstvem zdravotnictví.

Může se provádět orientální epilace všem ženám?

Ano, může se provádět všem ženám od 15 let. Zákaznice, které mají hormonální poruchy, chloupky nevymizí, ale zřídnou. Epilační hmota je vhodná i pro muže, kteří do studia také často zavítají.

Provádíte také školení pro kosmetičky?

Ano, na základě dohody mohou absolvovat školení v oboru orientální depilace a v případě zájmu dodáváme depilační hmotu po celé republice. Hmotu, kterou vyrábíme zasíláme také pro domácí použití dobírkou. Cena 100 g balení činí 500Kč a cena 200g balení činí 1000Kč.

Výherkyně získávají poukázku v hodnotě 500 korun na depilaci (popřípadě přípravky na depilaci).

Nicky výherkyň: halac, mašlička12, Milka98

Jak na to?

Stačí se přihlásit na Maminku.cz a správně odpověď na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku. Možnost odpovídat máte od pondělí 10. 5. 17:00 do 16. 5. 2010. 23:59. Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, tak klikněte sem.

Celkem budou 3 výherkyně, které vyhrají poukázku v hodnotě 500 korun na depilaci (popřípadě přípravky na depilaci). A to každá registrovaná čtenářka, která správně odpoví jako 25, 50. a 75. v pořadí. Na níže uvedenou otázku. Výsledky soutěže budou uveřejněny na internetových stránkách www.maminka.cz. Výherci soutěže budou o výhře vyrozuměni e-mailem, případně telefonicky.

Pravidla soutěže najdete zde.


Maminka Roku 2019
Témata: Soutěže, Domácí použití, Milka, Soutěž, Trhavý pohyb

Mohlo by vás zajímat
Těhotenství jim navždy změnilo tělo. Není se za co stydět, vzkazují tyhle matky!
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Řeč těla při spánku: Na zádech spí králové, schoulení jsou mamánci
Porodní pozice: Nikdo vám nemůže zakázat rodit vstoje nebo v dřepu
Herečky, které otěhotněly během natáčení! Podařilo se to zamaskovat?
Aleš Háma: Nerad kluky trestám a řvu na ně. Manželka je přísnější
Dcery Karla Gotta: Která zdědila tátův talent? A která se mu nejvíc podobá?
Marika Šoposká: Těhotenství bez komplikací není samozřejmost, už to vím!
Obyčejný den očima mámy a dítěte. Tohle video vás dojme

Horoskopy

Váhy Ve čtvrtek v práci zaperlíte, ale samozřejmě v dobrém slova smyslu. Před nadřízeným se mírně…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Simona, Simeona

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné