Maminka.czSoutěže

Soutěž: Vyhrajte dárečky s motivem oblíbených šmoulů

Udělejte radost svým dětem a zapojte se do soutěže o plenky ozdobené postavičkami šmoulů nebo o knížku se šmoulími příběhy od šmolkológa Matta Murraye a s originálním podpisem Williama Auriola.
26. 8. 2013
Soutěž: Vyhrajte dárečky s motivem oblíbených šmoulů

Šmoulové se opět objevili v Albertu a rozhodně nezapomněli na školáky, předškoláky ani na ty nejmenší. Šmoulí postavičky nyní zdobí řadu výrobků značky Albert Quality s certifikátem „Vím, co jím“ a spoustu dalších produktů, které děti využijí zejména s příchodem nového školního roku.

Se šmouly do školy

Šmoulové se mají na pozoru, protože školáci po dlouhých letních prázdninách opět usednou do školních lavic. Aby se jim s učením lépe začínalo, stanou se šmoulové jejich školními parťáky. Motiv modrých skřítků najdete na batůžcích, bačkůrkách, sešitech, tužkách, ořezávátkách a dalších školních pomůckách. Šmoulové se objevují také na tričkách a teplácích, ve kterých se děti budou cítit pohodlně, až si budou hrát doma nebo venku s kamarády. Na výběr jsou navíc v různých barvách a s různými šmoulíky, takže se zalíbí holkám i klukům.

Jezte zdravě se šmouly

Zdravá strava a správné dodržování pitného režimu je základ. Aby děti neměly během vyučování nebo na výletech hlad, můžete jim připravit svačinku, na které si určitě pochutnají. Stačí slunečnicový chléb AQ s plátkem lahodného sýru Eidámek 30% nebo krůtí šunky, k tomu čerstvé ovoce nebo ovocná tyčinka a hned budete nejlepší máma na světě. Svačinu si děti navíc mohou zabalit do praktického svačinového boxu s obrázky šmoulů, aby jim cestou vydržela.

Uhasit malou i velkou žízeň je připravený Šmoulík Aqua s osvěžující příchutí jablka, citrónu a jahod, který neobsahuje žádné konzervanty ani umělá barviva. Pro mlsnější jazýčky si Šmoulinka připravila osvěžení v podobě jahodového pyré, které si děti zamilují.

Šmoulí plenky pro nejmenší

Šmoulové však chtějí udělat radost i těm nejmenším. Nové plenky AQ se můžou pochlubit potiskem se šmoulíky a vylepšenými technologiemi, které zaručí, že se vaše dítě bude cítit jako v bavlnce. Anatomicky tvarovaná plenka se perfektně přizpůsobí tvaru tělíčka dítěte a umožní mu volný a bezstarostný pohyb. Její výhodou je, že má pružné uši a elastické gumičky, které lépe přiléhají k tělu a zabraňují protékání. Extra savé jádro plenky navíc udržuje zadeček miminka v suchu po dlouhou dobu. Pokud máte doma pořádného neposedu, určitě oceníte i suchý zip pro opakované zapínání plenky.

SOUTĚŽ

Celkem 3 výherci obdrží 1 knížku Šmoulové a jejich svět a 1 balení plenek se šmoulími motivy. Vyhrává odpověď, která dorazí jako 30., 90. a 120. v pořadí.

Odpovídat můžete od 26. 8. do 1. 9.

Výherci:

Marcela L. (Pardubice)
Hana J. (Újezd u Brna)
Lenka K. (Uherský Ostroh)

Nápovědu hledejte na http://plenky.albert.cz/

Témata: Soutěže, Dar, Dlouhý let, Soutěž, Ovocná tyčinka
Přidat příspěvek
Komentáře k článku
Mohlo by vás zajímat
Navýšení přídavků na dítě i rodičovského příspěvku. Co dalšího schválila vláda?
Plánovaný domácí porod skončil tragicky. Miminko zemřelo
Fotka, která bolí. Nejtěžší popáleninové úrazy hrozí „vagonářům“
Jste  těhotná a zadýcháváte se? Za dušnost v těhotenství mohou také hormony!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu