Maminka.czSoutěže

Úplná pravidla soutěže s Hami 2

22. 11. 2010
Úplná pravidla soutěže s Hami 2
Ze soutěžících, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku, vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží zásobu kojeneckého mléka Hami 2 na čtvrt roku (12 balení á 550 g) a 20 výherců obdrží 1 balení kojeneckého mléka Hami 2 á 550g.

Soutěž probíhá do 28.11.2010. Nezapomeňte vyplnit všechny údaje: jméno, příjmení, poštovní a emailovou adresu, abychom Vás v případě výhry mohli informovat a poslat Vám výhru.

• Každý účastník se může soutěže zúčastnit jen jednou.

• Pořadatelem soutěže je Nutricia, a.s. Na Hřebenech II 1718/10, 140 00 Praha 4

• Této soutěže se může zúčastnit fyzická osoba starší 18 let s adresou pro doručování na území České republiky nebo Slovenské republiky.

• Do soutěže jsou jako výhry vloženy: 3x 12 balení Hami 2 a 20x1 balení Hami 2. Výhru může získat ten soutěžící, který správně zodpoví oustěžní otázku v daném termínu a zároveň splní všechny podmínky této soutěže.

• Soutěž probíhá od 22.11.2010 do 28.11.2010

• Výherci budou vylosováni do 15.12. 2010 a pořadatel je kontaktuje e-mailem.

• Výhry budou soutěžícím zaslány do 29.12.2010.

• Pořadatel si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, prodloužit, či soutěž bez náhrady ukončit.

• Vstupem do soutěže se všichni její účastníci zavazují bezvýhradně dodržovat její pravidla. V opačném případě budou ze soutěže vyloučeni.

• Jedna osoba se může soutěže zúčastnit pouze jedenkrát, tj. opakované zasílání odpovědí je vyloučeno. Při porušení podmínky uvedené v předcházející větě, bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

• Pořadatel není odpovědný za technické problémy při přenosu dat elektronickými prostředky. Stejně tak není provozovatel odpovědný za případné problémy s doručovací službou.

• Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na pořadateli. Účastník není oprávněn místo výher požadovat finanční plnění.

• Účastí v soutěži souhlasí účastník se zařazením všech jím poskytnutých osobních údajů (dále jen údaje) do databáze společnosti společnosti Nutricia, a.s. Na Hřebenech II 1718/10, 140 00 Praha 4 jakožto správci a jejich následným zpracováním za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži, předání výhry v soutěži, jakož i pro další obchodní a marketingové účely pořadatele jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 3 let. Soutěžící zároveň vyjadřuje souhlas s tím, aby tyto osobní údaje byly v plném rozsahu a k účelům výše uvedeným zpracovávány i prostřednictvím třetích osob pověřených pořadatelem, zejména agenturami pověřenými technickým zajištěním této soutěže. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou formou na adresu sídla pořadatele, a dále práva dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci. Účastník dává bezplatný souhlas též se zveřejněním těchto údajů v rozsahu jméno, příjmení a název obce na webové stránce pořadatele v souvislosti s konáním této soutěže.“

• Případné námitky s průběhem soutěže lze Pořadateli zaslat písemně na poštovní adresu uvedenou v těchto pravidlech do 3 pracovních dnů od ukončení soutěže. Námitky podané později nebudou brány v potaz. Rozhodnutí pořadatele o námitce je konečné.

• O soutěži informují propagační materiály, webové stránky.

• Jediná podrobná platná pravidla ve svém plném znění jsou po dobu trvání Soutěže zveřejněna v elektronické podobě na webové stránce Pořadatele (www.hami.nutricia.cz).

V Praze dne 22. 11. 2010.

Maminka Roku 2019
Témata: Soutěže, Nutricia, Soutěž, Fyzická osoba

Mohlo by vás zajímat
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Maminka roku: Syn mi holil hlavu, smál se, já brečela, říká Andrea
Eliánek spí od dvou měsíců ve svém pokojíčku, říká Dominika Mesarošová
Něžné, dojemné i smutné. Prarodiče se poprvé vidí s vnoučaty
Své děti miluju, ale cizí mi vadí o to víc. Jsem divná?
Nejsmutnější příběh! Miminko žilo jen sedmnáct minut. Z fotek až mrazí
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Narodila se bez rukou. Lékaři byli pro potrat, rodiče ho odmítli

Horoskopy

Rak Během víkendu se mohou objevit nepříjemné rozhovory s blízkými. Raději byste neměli nic rozpitvávat a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Vendelín, Eunika, Vendelína

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu