Maminka.czPředškolák

Soutěžte o 2 poukazy na tříměsíční program ve Světě zdraví

6. 8. 2012
Soutěžte o 2 poukazy na tříměsíční program ve Světě zdraví
Stejně tak jako máme každý jiný otisk prstu, máme i jiný metabolismus. Proto neexistuje dieta vhodná pro všechny. Pokud se Vám nedaří zhubnout, udržet si váhu nebo trpíte nedostatkem energie, navštivte Svět zdraví − novou síť poraden v oblasti zdraví a úpravy váhy. Na základě výsledků osobní diagnostiky Vám zde poskytnou profesionální a zcela praktická doporučení sestavená přímo na tělo.

Jezte jako nikdo jiný

Základní myšlenkou Světa zdraví je individuální přístup – každý z nás je jiný. Máme rozdílné genetické předpoklady, různé krevní skupiny, pH organismu, lišíme se věkem, pohlavím i svými návyky. Co pomáhá jednomu, může druhému uškodit. Ve Světě zdraví to vědí, a proto Vám pomohou najít ten správný klíč k vaší kondici, ztracenému elánu i celkové spokojenosti.

Komplexní Nutriční Typologie

Svět zdraví využívá unikátní systém – software Nutriční Typologie, který kombinuje 7 hlavních nutričních směrů od čínského lékařství, ájurvédy (tradiční indické medicíny), metabolické typologie až po nejnovější lékařské objevy. Autorem Nutriční typologie je známý odborník na výživu RNDr. Petr Fořt, CSc. Program obsahuje více než 1700 diet a doporučení, ze kterých Vám ve Světě zdraví vyberou na základě výsledků osobní diagnostiky, vstupního dotazníku a biochemického vyšetření krve ty nejvhodnější. Získáte zcela individuální doporučení a jídelníček „ušitý na míru“.

Přirozené a trvalé zhubnutí

Dietní plán ve Světě zdraví vždy vzniká s ohledem na Váš konkrétní zdravotní stav, časové, rodinné i pracovní možnosti. Naučíte se hlídat si optimální váhu bez hladu, počítání kalorií a především bez obávaného jo-jo efektu. To vše v příjemném prostředí a s plně profesionálním přístupem.

Svět zdraví má v současné době 28 poboček po celé ČR a 11 na Slovensku. Jejich seznam naleznete na www.svet-zdravi.cz a www.svet-zdravia.sk

Svět zdraví to je:

1. UNIKÁTNÍ DIAGNOSTIKA

Přístrojová diagnostika slouží k zjištění aktuálního stavu vašeho těla (váha, množství podkožního i viscerálního tuku, objem svalové hmoty, metabolický věk atd.). Společně s přeměřováním obvodů se provádí na začátku i v průběhu programu s cílem přehledně zaznamenávat Vaše úspěchy. Diagnostikované hodnoty a vaše odpovědi ve vstupním dotazníku zpracovává speciálně vyvinutý software. Jeho výsledky slouží jako podklad pro sestavení individuálního plánu stravování. U ročního programu je součástí diagnostiky i podrobné biochemické vyšetření krve (cholesterol, cukr, homocystein atd.). Veškerá diagnostika probíhá na přístrojích certifikovaných pro použití ve zdravotnictví.

2. ODBORNÁ PÉČE

Už vstupní rozhovor se specialistou na výživové poradenství Vám pomůže odhalit nedostatky a chyby v současném stravování. Důležitou součástí změny životního stylu jsou však i následné konzultace a pravidelné kontroly. Podpora, motivace a praktické rady opravdových odborníků Vás budou provázet po celou dobu vašeho programu. Osobní a zcela diskrétní přístup je ve Světě zdraví samozřejmostí.

3. INDIVIDUÁLNÍ PLÁN

Na základě výsledků osobní diagnostiky získáte konkrétní rady a doporučení vedoucí ke zlepšení Vaší tělesné kondice a snížení váhy. Individuální dietní plán obsahuje kromě vzorového jídelníčku a doporučených potravinových doplňků také výpis potravin, které Vám geneticky pomohou spalovat tuky a dodávají Vám energii, stejně jako ty, které naopak Vašemu tělu nesvědčí. Plán „ušitý na míru“není obtížné dodržovat.SOUTĚŽ

Na poukaz tříměsíčního programu ve Světě zdraví v hodnotě 4800 Kč se mohou těšit dva soutěžící, kteří správně odpoví na otázku.
Vyhrává 100. a 200. správná odpověď.

Výherci:

Dombor
Parabolka

Možnost odpovídat máte od 6. 8. 2012 do 12. 8. 2012.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Každý se smí soutěže zúčastnit pouze jednou, duplicity budou odstraněny.


Jak se jmenuje unikátní systém, díky kterému získá klient Světa zdraví na základě osobní diagnostiky, vstupního dotazníku a v optimálním případě i biochemického vyšetření krve zcela individuální doporučení a jídelníček „ušitý na míru“?

Odpověď najedete na www.svet-zdravi.cz
Poukaz můžete uplatnit v kterékoliv z 28 poboček po celé ČR.


Nákupy - Maminka CZ
Témata: Těhotenství, Děti, Porod, Novorozenec, Kojenec, Soutěže, Batole, Školák, Předškolák, Dietní plán, Unikátní systém, Program, Výživové poradenství, Svět, Soutěž, Svět zdraví, Odborná péče, Individuální plán

Mohlo by vás zajímat
Kristýna Leichtová rodila doma! Mezi herečkami nebyla první
Katy Perry a Orlando Bloom mají holčičku. Oznámili to hodně originálně!
Po císaři dávají lékaři dětem cumlat tampon z vaginy matky. Proč?
Distanční výuka: Rodiče, buďme v klidu. Povinnosti nemáme téměř žádné!
Markéta Konvičková má holčičku: Má svoji hlavu, už chtěla být s námi
Rodičovský trik: Odkoukejte účinný způsob, jakým Kate a William mluví s dětmi
Nedávali jí šanci, nakonec má čtyřčata! Neuvěřitelné fotky před a po
Strií se nezbavíš, už se nevyspíš! Tohle těhotným neříkejte, radí herečka Arichteva
Žena vůbec nevěděla, že je těhotná. Dítě porodila u švagrové na záchodě

Horoskopy

Beran Jste na pokraji sil a marně vyhlížíte víkend. Pracovní úkoly se na vás řítí ze všech stran. Milí…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Jaromír, Jaromíra, Mercedes

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné