Maminka.czTěhotenství

Soutěžte o multifunkční tiskárnu Canon Pixma

Komerční článek
18. 8. 2014
Soutěžte o multifunkční tiskárnu Canon Pixma
Nový školní rok je velká věc nejen pro děti, ale i pro rodiče. Usnadněte sobě i celé rodině vstup do nového pracovního roku. Multifunkční tiskárny Canon PIXMA vám pomůžou v domácí kanceláři, dětem usnadní úkoly a přinesou vaší rodině spoustu zábavy.

Pokud vaše rodina sleduje nejnovější trendy, PIXMA MG5550 pro vás bude ta pravá. Skrývá se v ní výkonná tiskárna, skener i kopírka. Navíc obsahuje pokročilé funkce pro bezdrátový tisk a sdílení. Co konkrétně tedy umí? Když si například potřebujete něco stáhnout z internetu a rychle vytisknout, prostě to pošlete z tabletu, notebooku nebo chytrého telefonu přímo do tiskárny odkudkoliv v domě. PIXMA MG5550má Wi-Fi připojení, ale to není zdaleka všechno. Snadno s ní můžete tisknout na dálku fotky z Facebooku nebo z cloudového úložiště, stejně jako momentky z mobilů či fotoaparátů podporujících Wi-Fi.

Šetříte-li rodinný rozpočet, PIXMA MG3550 vám s tím pomůže. Na stránce s ní ušetříte až 50 % nákladů ve srovnání s jinými tiskárnami. Navíc podporuje bezdrátové služby Google Cloud Print a Apple AirPrint, takže s ní můžete bezdrátově tisknout z celé řady zařízení.
Cenově dostupná multifunkce PIXMA MG2450 je kompaktní a snadno se používá. Když si k ní navíc pořídíte úsporné XL inkousty, ušetříš dost peněz na rodinné nákupy.

Pokud nechcete mít na stole nudnou černou krabici, sáhněte po modelu PIXMA MG6450. Tahle bílá elegantní tiskárna je výkonná a má pět samostatných inkoustů pro vysokou kvalitu výtisků a snadnou údržbu. Pro tisk rodinných fotek je ideální, ale výkonná je i ve všech dalších ohledech.

Pro tisk fotek je skvělá i PIXMA iP7250, data do ní můžete posílat i ze smartphonu. Navíc zvládne oboustranný tisk a potisk disků.

Už víte, která je pro vás ta pravá? Pokud se nemůžete rozhodnout, volte podle ceny či designu. Nejlepší ale bude zeptat se doma, co vaše děti potřebují a chtějí pro své bezstarostné studium.

Vyberte si na www.canon.cz/skola.

Gratulujeme výhercům multifunkční tiskárny s Wi-Fi a pokročilými funkcemi pro bezdrátový tisk PIXMA MG5550: 

Zuzana B. (Hroznová Lhota)

Naděžda P. (Praha 9)

Iveta P. (Rožnov pod Radhoštěm)

 

Témata: Těhotenství, Soutěže

Mohlo by vás zajímat
Lejla Abbasová předčasně porodila dva krásné chlapečky! Jak se jmenují?
Když dítě truchlí... Jak mu pomoci vyrovnat se se smrtí?
Hrozí vám nevěra? Odpovězte si pravdivě na tyto otázky
Když je máma nevěrná. Co vztahem s milencem všechno riskuje?

Horoskopy

Rak Hlavně po víkendu nepřepínejte svoje síly, co se pohybu týká. V tomto směru byste se dnes raději měli…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Alan, Alen, SmilRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu