Maminka.czCestování

Speciál časopisu Maminka "Cestujeme s dětmi" je na stáncích!

redakce 9.  6.  2021
Letošní cestování bude zase trochu jiné. A proto přicházíme s krásným tištěným speciálem, ve kterém najdete spoustu tipů, kam se vydat s rodinou na dovolenou či na výlet. Nechybí ani praktické rady a aktuální informace včetně velkého manuálu, jak se letos dostat k moři a zpět.

Letošní cestování bude zase trochu jiné, komplikovanější. Řada z vás se možná dokonce ještě rozhoduje, kam vlastně vyrazí o prázdninách s dětmi.

A proto redakce časopisu Maminka přichází se speciálem, ve kterém spojila síly se známými českými influencery a dala dohromady spoustu tipů, kam se vypravit na rodinnou dovolenou, na výlet nebo prostě jen za dobrým jídlem.

Nikol Moravcová, Lukáš a Veronika Hejlíkovi, Taste of Prague a Markéta Pavleje se s vámi podělí o své tipy, stejně jako zcestovalé redaktorky našeho časopisu.

Nechybí samozřejmě informační servis, co si zabalit s sebou, a velký manuál, jak se letos dostat k moři a zpět. Tenhle speciál se vám prostě bude hodit (nejen) na celé léto.

Koupíte ho v trafikách i na ikiosek.cz

Nejlepší dětské zábavní parky v Česku! 9 tipů, kam vyrazit o víkendu
8 super tipů, kam už můžete vyrazit na výlet s dětmi
Dovolená u moře: Testovat na covid se musí i děti. Za jakých podmínek?

Léto s dětmi

Hledáte inspiraci, co podniknout a kam vyrazit s dětmi  o prázdninách? Kde si užijete sport, zábavu a dobrodružství? Přinášíme spoustu inspirativních nápadů, praktických tipů a rad. Dozvíte se, kde najdete nejkrásnější místa na výlety, rodinné cyklo a pěší turistické stezky, kam se vydat za kulturou, kde objevíte zajímavá místa. Nechybí ani praktické tipy a důležité informace, týkající se dovolené a cestování, které potřebujete vědět.

Témata: Rodina, Dovolená s dětmi, Cestování, Tipy na výlet, Prázdniny, Tipy redakce, Cestujeme, Léto s dětmi, Moře, Tip, Děti, Výlet, Veronika Hejlíkovi, Speciál, Nikol Moravcová, Manuál, Prodej, Markéta Pavleje
Mohlo by vás zajímat
12 věcí, které vám nikdo neřekne, když čekáte druhé dítě
Prachařová Kateřina
Dítě je na světě
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky
Dojemnější fotku jste neviděli! Náhradní matka doma porodila syna nové rodině
kog
Porod