Maminka.czKam s dětmi

Sportujte za polovic i pro dobrou věc

Tak teď už je to definitivní. Všechny děti mají vysvědčení a začaly jim prázdniny. Zpříjemněte jim jejich začátek třeba návštěvou aquaparku.
30. 6. 2015
Sportujte za polovic i pro dobrou věc

Aquapark Slaný za polovic

Aquapark Slaný má dárek za vysvědčení pro všechny děti. Pokud na pokladně předložíte aktuální vysvědčení, získáte 50% slevu na vstupné na jednu hodinu do Aquaparku Slaný

Na kole se Světluškou

Jezdíte rádi na kole? Tak ho v žádném případě nenechte zahálet ani o prázdninách a můžete se na trasu vydat třeba s Českým rozhlasem Radiožurnálem a Světluškou Nadačním fondem Českého rozhlasu. 

Nevidomý cyklista, jeho doprovod a hostující VIP cyklista nasednou na speciální tandemové trojkolo a společně s redaktorem Radiožurnálu se vydají vstříc prázdninovému dobrodružství. 

V průběhu července a srpna naše posádka ujede v 50 etapách přes 1000 km a navštíví deset krajů České republiky. Připojte se i vy a doprovoďte naše borce při pravidelných středečních a sobotních pelotonech

Velká letní cyklojízda startuje 1. července v pražském sportovním centru HAMR-Braník a projede Středočeským krajem, Vysočinou, zamíří na Severní i Jižní Moravu, podél Labe, navštíví Český ráj i Jižní Čechy, nemine Pardubicko a 29. srpna dorazí do poslední štace – Plzně. 

Cílem je podpořit nevidomé cyklisty, kteří dokážou krásu naší země vnímat bez ohledu na svůj handicap. Zároveň se těšíme na setkání s vámi, našimi posluchači. 

Jak můžete akci podpořit? 

Vždy ve středu a v sobotu se můžete přidat k pelotonu. Na startu vám nabídnou odznak „Jedeme pro Světlušku“ a další předměty podporující myšlenku fondu. Výtěžek z prodeje předmětů poputuje na nákup tandemového kola pro konkrétního nevidomého cyklistu či sdružení v příslušném kraji. 

Témata: Kam s dětmi, Věc, Český ráj, Hamr Braník, Středočeský kraj, Jižní Čechy
Mohlo by vás zajímat
Jak vybrat kočárek pro kojence i batole: Podle čeho se rozhodnout?
Odběr plodové vody. Je třeba se bát?
Brutálně výstižná ilustrace zachycuje rozpad rodiny
Velký přehled dětských autosedaček. Která je nejlepší a na co si dát pozor?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu