Maminka.czOd těhotenství k porodu

Spousta přednášek o těhotenství, porodu i mateřství on-line. Festival, na který prostě musíte

1. 10. 2020
Spousta přednášek o těhotenství, porodu i mateřství on-line. Festival, na který prostě musíte
Máme tu pro vás pozvánku na akci, kterou považujeme za skvělou a mimořádně užitečnou. A která se bohužel bude konat jen v on-line verzi. Ale třeba se díky tomu budou moci přidat i ženy, které by se tam osobně nedostaly. Festival o těhotenství, porodu a rodičovství, který navazuje na Světový týden respektu k porodu, začíná 5. října a potrvá celý příští týden.
"Flexibilita je jedna z prvních mateřských super schopností, která se po porodu prudce rozvíjí a my za organizační tým v ní získáváme v současné době novou úroveň mistrovství," prohlásila Lucie Ambrožová, ředitelka Festivalu o těhotenství, porodu a rodičovství po tom, co bylo jasné, že ani v novém podzimním termínu neproběhne kvůli koronaviru v plné kráse. 
 
 
A i když se na festival, jehož je náš časopis Maminka partnerem, nemůžete vydat osobně, i v on-line verzi se máte na co těšit. Podrobný program zde na webu festivaluJen se schválně podívejte na nabídku přednášek, je vážně skvělá. 
 
Připravená je i dárková hra s krásnými cenami od našich partnerů. Festival podporuje mimo jiné i herečka Aneta Krejčíková, která je rovněž partnerkou našeho celoročního projektu Chci si rodit po svém
 
 

Světový týden respektu k porodu vyhlašuje každoročně AFAR – Frankofonní aliance za respektovaný porod. Cílem je upozornit na celospolečenský dosah fenoménu porodu a napomoci prosazování nejnovějších výsledků vědeckých výzkumů do porodnické praxe.

České Hnutí za aktivní mateřství (HAM) pořádá každoročně informační festival pro nastávající rodiče již od roku 2006. Jde o sedmidenní maraton přednášek, diskusí, filmových projekcí a workshopů na téma porod, těhotenství, péče o děti, ekologie.

Součástí festivalu je vzdělávací expozice porodních pomůcek a zároveň HOMO ECOLOGICUS – expozice k přírodě i člověku šetrných prostředků použitelných v těhotenství, při porodu a v péči o děti. 

Festival má vlastní webové stránky www.respektkporodu.cz

 
Maminka
Témata: Těhotenství, Porod, Mateřství, Tipy a rady porod, Domácí porod, Od těhotenství k porodu, Hypnoporod, Gynekologie a porodnictví (poradna), Císařský řez, Rodičovství, Porodnice, Chci si rodit po svém, Ambulantní porod, Hygiena, Porodní dům, Průvodce porodnicemi, Lucie Ambrožová, Expozice, Frank, Line, Festival, Pór, Respekt, Přednáška, AFAR

Mohlo by vás zajímat
Během těhotenství vás čekají čtyři ultrazvuky: V jakém týdnu a proč
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
Proč chtějí batolata číst stejnou knížku pořád dokola? Možná vás to překvapí!
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Doležalová: Občas jsme tak na dně, že ani necítíme lásku ke svému dítěti
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
Největší galerie porodních fotek, jakou jste viděli. Pozor, je to dojímavé a občas syrové
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
8 divných věcí, které nám dělaly naše matky nebo babičky, když jsme byli malí

Horoskopy

Býk Pracovní a finanční sféra nejsou zrovna ideální, ale v lásce se vám začíná blýskat na lepší časy.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Kamil, Vladivoj, Kunhuta

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné