Maminka.czOd těhotenství k porodu

Spousta přednášek o těhotenství, porodu i mateřství on-line. Festival, na který prostě musíte

1. 10. 2020
Spousta přednášek o těhotenství, porodu i mateřství on-line. Festival, na který prostě musíte
Máme tu pro vás pozvánku na akci, kterou považujeme za skvělou a mimořádně užitečnou. A která se bohužel bude konat jen v on-line verzi. Ale třeba se díky tomu budou moci přidat i ženy, které by se tam osobně nedostaly. Festival o těhotenství, porodu a rodičovství, který navazuje na Světový týden respektu k porodu, začíná 5. října a potrvá celý příští týden.
"Flexibilita je jedna z prvních mateřských super schopností, která se po porodu prudce rozvíjí a my za organizační tým v ní získáváme v současné době novou úroveň mistrovství," prohlásila Lucie Ambrožová, ředitelka Festivalu o těhotenství, porodu a rodičovství po tom, co bylo jasné, že ani v novém podzimním termínu neproběhne kvůli koronaviru v plné kráse. 
 
 
A i když se na festival, jehož je náš časopis Maminka partnerem, nemůžete vydat osobně, i v on-line verzi se máte na co těšit. Podrobný program zde na webu festivaluJen se schválně podívejte na nabídku přednášek, je vážně skvělá. 
 
Připravená je i dárková hra s krásnými cenami od našich partnerů. Festival podporuje mimo jiné i herečka Aneta Krejčíková, která je rovněž partnerkou našeho celoročního projektu Chci si rodit po svém
 
 

Světový týden respektu k porodu vyhlašuje každoročně AFAR – Frankofonní aliance za respektovaný porod. Cílem je upozornit na celospolečenský dosah fenoménu porodu a napomoci prosazování nejnovějších výsledků vědeckých výzkumů do porodnické praxe.

České Hnutí za aktivní mateřství (HAM) pořádá každoročně informační festival pro nastávající rodiče již od roku 2006. Jde o sedmidenní maraton přednášek, diskusí, filmových projekcí a workshopů na téma porod, těhotenství, péče o děti, ekologie.

Součástí festivalu je vzdělávací expozice porodních pomůcek a zároveň HOMO ECOLOGICUS – expozice k přírodě i člověku šetrných prostředků použitelných v těhotenství, při porodu a v péči o děti. 

Festival má vlastní webové stránky www.respektkporodu.cz

 
Témata: Těhotenství, Porod, Od těhotenství k porodu, Mateřství, Tipy a rady porod, Domácí porod, Gynekologie a porodnictví (poradna), Císařský řez, Rodičovství, Chci si rodit po svém, Porodnice, Hypnoporod, Ambulantní porod, Hygiena, Průvodce porodnicemi, Porodní dům, Maminka partner, Expozice, AFAR, Přednáška, Line, HAM, Lucie Ambrožová, Festival, Pór

Mohlo by vás zajímat
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Jak se konečně rozloučit s dudlíkem? Stačí jednoduchý trik. Inspirujte se!
Hračky, které se nepovedly. Výběr z těch nejšílenějších
Hysterický záchvat: Zvládněte ho bez stresu! Tohle na vzteklouny platí
Rodičovský trik: Odkoukejte účinný způsob, jakým Kate a William mluví s dětmi
Jaké to je pořídit si dítě ve 20 a ve 40? Rozdíly, které mě překvapily
Kdy nechat svoje děti chodit do školy a na kroužky samotné? Nebojte se toho!
Markéta Konvičková má holčičku: Má svoji hlavu, už chtěla být s námi
Pozor! 7 věcí, kterými rodiče škodí pohybovému vývoji nejmenších dětí

Horoskopy

Váhy Ještě před pár dny se vám zdálo všechno nudné a nespravedlivé. Naštěstí se karta obrátila a vy se…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Emilie, Emílie, Amélie

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné