Maminka.czSlavné maminky

Startuje 56. ročník Karlovarského filmového festivalu: Které slavné mámy zazářily na tom loňském?

Dita Mrázková 1.  7.  2022
Ve Varech to zase bude pořádně žít! Právě dnes startuje další ročník filmového festivalu, který si nechá ujít jen málokdo z českého šoubyznysu. Které české maminky z řad hereček, zpěvaček či modelek vyrazily na ten loňský za zážitky i s dětmi, a které si Vary užily jen se svými drahými polovičkami?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Loňský ročník se nesl především ve znamení kontroverzní róby herečky a dvojnásobné mámy Jitky Čvančarové. Jitka svou dceru Elenu a syna Theodora na sítích neukazuje a tak tomu bylo i loni ve Varech. Kulturu a večírky si přijela užít pouze se svým mužem Petrem.

VIDEO: Největší skandály a trapasy KVFF 2021

Kdo naopak své potomky na festival vzal, byla modelka Daniela Peštová a vdova po architektovi Janu Kaplickém Eliška Kaplicky Fuchsová. Daniela  je trojnásobnou maminkou, na party magazínu Elle ale vyrazila pouze se svým dospělým synem Yanickem. Dceru Ellu a syna Paula Henryho nechali rodiče zřejmě babičkám na hlídání.

To Eliška nechala doma pro změnu starší dceru Johannu (14) a do Karlových Varů vyrazila se svým partnerem Jozefem a jejich tříletou dcerkou Miou.

GALERIE: Od mateřských povinností na červený koberec. Které slavné mámy zazářily na Oscarech?

Herečka Martha Issová je ženou režiséra, a oba tedy na podobné akci rozhodně nesmí chybět. Navíc když loni na festivalu zazářil film Zátopek, který její muž David režíroval a kde si Martha zahrála roli manželky světoznámého českého sportovce. Společně jsou rodiči dcery Františky, která před pár dny oslavila desáté narozeniny, a čtyřleté Emilky. 

Mezi dalšími známými mámami, které si přijely užít loňský ročník festivalu, byly mimo jiné modelka Hana Soukupová a partnerka Karla Janečka Lilia Khousnoutdinova, které jsou už trojnásobnými maminkami, herečky Bára Poláková a Jitka Schneiderová, zpěvačka Kate Matl nebo bývalá miss a modelka Lucie Šlégrová.

Jak jim to slušelo, se můžete podívat v naší hvězdné galerii.

Témata: Děti, Slavní rodiče, Slavné maminky, Rodina, Syn, Životy slavných, Dcera, zpěvačka, herečka, modelka, kultura, Jitka Schneiderová, partnerka, film, Karel Janeček, Eliška, Zátopek, Lilia Khousnoutdinova, filmy, Eliška Kaplicky Fuchsová, Filmový festival, Jan Kaplicky, Karlovy Vary, MFFKV, Martha Issová
Mohlo by vás zajímat

Video