Maminka.czPeníze a kariéra

Stavební spoření je výhodnou investicí do budoucna

Přemýšlíte, kam bezpečně investovat své úspory? Rádi byste svým ratolestem zajistili spokojenou a bezstarostnou budoucnost? Pak sobě i dětem pořiďte do nového roku stavební spoření od Lišky. Stavební spoření totiž zůstává i přes zásahy státu jedním z nejvýhodnějších finančních produktů na trhu.
Komerční článek
21. 12. 2011
Stavební spoření je výhodnou investicí do budoucna

Kromě vysokého úroční a státní podpory nabízí stavební spoření především příslib výhodného úvěru s neměnnou úrokovou sazbou. Stavební spoření od Lišky je jedním z nejvýhodnějších a nejbezpečnějších finančních produktů. Umožňuje výhodné zhodnocení úspor a je i optimální cestou k budoucímu financování bydlení. Uzavření smlouvy o stavebním spoření u Českomoravské stavební spořitelny je pro nové klienty zdarma a za pravidelné spoření získáte prémii až 1000 Kč.

ÚVĚR ZE STAVEBNÍHO SPOŘENÍ

Úvěr ze stavebního spoření slouží k financování nákupu nemovitosti, modernizace či rekonstrukce. Nárok na úvěr si účastník stavebního spoření vytváří postupně svým spořením. Řádný úvěr ze stavebního spoření může získat každý, kdo spoří minimálně 2 roky a má naspořeno 35 – 50 % cílové částky. Velkou výhodou tohoto úvěru je fakt, že úroková sazba je neměnná po celou dobu splácení úvěru a její výše se pohybuje již od 3,7 % ročně. Úvěr ze stavebního spoření je poskytován do výše rozdílu mezi sjednanou cílovou částkou a zůstatkem účtu stavebního spoření a bez zajištění je možné ho získat až do částky 500 000 korun. Výhodou tohoto produktu také je, že klient má možnost úvěr ze stavebního spoření kdykoli a bez sankce předčasně splatit.

Reprezentativní příklad průměrného úvěru ze stavebního spoření v tarifu Atraktiv Rychlá s úrokovou sazbou 3,7 % p.a.

V tarifu Atraktiv Rychlá po splnění podmínek pro poskytnutí úvěru bude kupříkladu u úvěru ve výši 220 000 Kč sjednaného na dobu 7 let a 6 měsíců činit měsíční splátka 2840 Kč a celková splatná částka bude 253 668 Kč, a to při úrokové sazbě 3,7 % a RPSN 3,86 %. Poplatek za vedení úvěrového účtu je 310 Kč ročně. Nárok na úvěr vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných Všeobecných obchodních podmínek.

Osobní konzultaci vaší současné situace vám rádi poskytnou finanční poradci ČMSS. Více informací o úvěru ze stavebního spoření od Lišky a kompletní nabídku produktů Českomoravské stavební spořitelny naleznete na webových stránkách www.cmss.cz.

Témata: Peníze a kariéra
Mohlo by vás zajímat
5 čajů, které mohou pít i ti nejmenší
Podzimní tvoření: Vytvořte si s dětmi tato roztomilá zvířátka z kaštanů
Halloweenské dobroty, které ocení nejen děti
Špatné počasí? Nevadí! Vezměte do ruky knihu a užívejte si domácí pohodu

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu