Maminka.czPeníze a kariéra

Stavební spoření pro děti zdarma

Řešíte otázku, jak finančně zabezpečit své děti? Založte jim stavební spoření. Právě teď vám Wüstenrot nabízí nejlepší stavební spoření roku 2012.
Komerční článek
26. 11. 2012
Stavební spoření pro děti zdarma

Pro děti nejlepší spoření zdarma

Pro vaše děti do 18 let má Wüstenrot spoření Kamarád+, které bylo v prestižní soutěži Zlatá koruna již dvakrát po sobě vyhodnoceno jako nejlepší produkt stavebního spoření. Jeho hlavní výhodou je, že neplatíte úhradu za uzavření smlouvy. Uzavírá se na cílovou částku 300 000 korun a díky tomu můžete svému dítěti spořit i déle než obvyklých 6 až 7 let. Spořit na stavební spoření vašeho dítěte mohou i prarodiče, takže místo do prasátka hezky na účet.

Nyní dostal Kamarád+ menšího bratříčka Kamaráda s cílovou částkou 150 000 korun a také bez poplatku. Zdarma jsou oba Kamarádi při splnění jediné podmínky - uspoření 1 % cílové částky do 4 měsíců od uzavření smlouvy, kterou při pravidelném měsíčním spoření snadno splníte.

Pro maminky s dvojím příspěvkem

Na stavební spoření, které si u Wüstenrotu uzavřete do 12. prosince 2012, můžete získat hned dva příspěvky - až 2000 korun státní podpory a až 2000 korun jako bonus od stavební spořitelny. Konečná výše bonusu i státní podpory závisí na tom, kolik letos uspoříte, a vypočítává se jako 10 % z úspor k 31. 12. 2012, nejvýše však z částky 20 000 korun. Vaše vklady se při šestiletém spoření díky úroku od spořitelny, mimořádnému bonusu a státní podpoře zhodnotí ročně v průměru až o 4,95 procenta.
Nabídka je velmi atraktivní, i když už nějaké stavební spoření máte. Bonus vám Wüstenrot připíše i na smlouvu, na kterou již od státu podporu nedostanete.

Jistota se Stavební spořitelnou roku 2012

Stavební spoření je bezpečnou formou spoření s garantovaným úrokem. Vklady stavebního spoření jsou ze zákona pojištěny do částky přibližně 2,5 mil. Kč (100 000 EUR). Po šesti letech můžete své úspory použít na jakýkoliv účel.

Stavební spořitelna Wüstenrot získala v soutěži Fincentrum Banka roku 2012 titul Stavební spořitelna roku 2012 a to je důkazem, že na její produkty a služby je spolehnutí.

Více o stavebním spoření na www.wustenrot.cz

Témata: Peníze a kariéra
Mohlo by vás zajímat
Masky jen pro děti? Omyl! Tyhle rodiny se umí odvázat
S bylinkami u dětí zacházejte opatrně. Při nachlazení pomůže lípa nebo mateřídouška
Vychází největší číslo roku časopisu Maminka. A nechybí slevové kupóny na nákupy!
Chcete spokojené miminko? Zabalte ho do klasické načechrané peřinky

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu