Maminka.czMaminky ve světě

Sterilní porodnice? Zapomeňte! Matky si to tam zdobí!

11. 1. 2020
Kdo by nechtěl krásné první fotky miminka z porodnice. Jenže prostředí sterilní porodnice nic moc, že? Americké matky teď šílí z nového trendu, který dává vale bílým prostěradlům a z nemocničního lůžka aspoň na chvíli vykouzlí pocit útulného pokojíčku. Někdy je to ovšem už trochu moc, nemyslíte?

Barevná prostěradla s volánky, chlupaté polštářky a oblečení maminky i novorozence sladěné tón v tónu, ideálně v pastelových barvách. K tomu květiny, balonky, plyšáci a někdy i dortíčky či čajový servis. Většina amerických maminek by řekla "cute" (rozkošné), nám už některé načančané pokojíčky přijdou trochu příliš.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

When are you due? Is your Ruffles&Buttons in your hospital bag yet?! Make sure you’re ready to show off your new little bundle to the world with a Ruffles&Buttons custom designed hospital set! Custom designed by me per order so any theme, color scheme ect is an option. Order as many or few pieces as desired for your bundle. Swaddle sets, Baby sets (gown, pant, romper, shortall ect), robe, night gown or pjs for momma, bedding for the hospital bed, rug, poster, diaper bags and much more are available to order. Message me to get your design started today!! #rufflesnbuttonscustomdesign #hospitalbag #preggo #preggobelly #momgoals #babyfever #babygirl #babyboy #newbornphotoshoot #genderreveal #deliveryroom #overthetop #eventdecor #themainevent #babyfever #babybump #20weekspregnant #babyshowertime

Příspěvek sdílený Ruffles&Buttons (@rufflesnbuttons),

Firma z USA s názvem Ruffles ‘n’ Buttons dostala geniální nápad – vylepšit sterilní prostředí porodnic a udělat ho trochu útulnější. Protože každý máme nějakou tu první fotku z porodnice a co si budeme namlouvat, žádný pěkný interiér to není.

Maminky se tak mohou hned po narození miminka vyřádit a přichystat se na tu první fotku do rodinného fotoalba. Sady se prodávají pod názvem: Delivery room decor (tedy něco jako "Výzdoba do porodního pokoje") a zájem je veliký, i přestože nejde o žádnou levnou záležitost, mohou se vyšplhat až na několik stovek dolarů. Pořídila byste si takovou sadu?

Možná to také není váš šálek čaje, ale je fajn, když se maminka po porodu cítí skvěle. A jestli je tohle zrovna její přání, tak proč ne?

Sourozenecké předplatné - únor 2020
Témata: Porod, Miminko, Po porodu, Porodnice, Maminky ve světě, Galerie, USA, Nový trend, Trend, Fotka, Maminka, Matka, Pokojíček, Prostěradlo

Mohlo by vás zajímat
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!
Nikol Štíbrová přiznala: Tohle je deset strašlivých lží, které říkám synovi
Vše, co vás zajímá o hlenové zátce. Jak vypadá, jak dlouho odchází před porodem
Nejčastější mateřské hříchy: Tímhle brzdíte vývoj dítěte a možná to nevíte
Žádost o rodičovský příspěvek: Návod, jak a kde rodičák jednoduše vyřídit
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit
Mateřská dovolená 2020: Vše, co potřebujete vědět
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Milují vaše děti trdelník? Upečte jim ho doma za zlomek ceny

Horoskopy

Kozoroh Milí Kozorozi, počítejte s pochvalou od šéfa a také slibnou odměnou. To vše za vaši stoprocentní práci!…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Liliana, Lilian, Lily

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné