Maminka.czGalerie

Stoletý děda s prapravnukem a další perly z rodinných alb. Podívejte se na fotky, které spojuje obrovská láska

Dita Mrázková 20.  10.  2022
Podařená rodinná fotografie, to je hotový klenot. A nemusí jít o momentku pořízenou profesionálem v tom nejlepším fotoateliéru. Někdy i starý foťák nebo telefon dokážou divy. Stačí mít u sebe své nejbližší a jednoduše zmáčknout spoušť v tom nejlepším okamžiku!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Ty si sedneš tady, dědo, ty dej ruku malému na rameno, babi, a ty, miláčku, se hlavně neusmívej!" V podobném duchu se "ladí" rodinné fotografie do alb. Musí přece vypadat co nejvíc stylově, zároveň ale přirozeně.

No, někdy je to s tou přirozeností složité, to když chybí notná dávka uvolněnosti a především – kouzlo okamžiku.

VIDEO: TAKHLE VYPADÁ SOUROZENECKÁ LÁSKA ČTYŘČAT

Rodiny, které se nebály ukázat světu pár takových fotografií z rodinného alba, o tom něco vědí.

Třeba táta, který dostal na hlídání nejen svého syna, ale i dva kočičí parťáky. Fotografie není z osmé hodiny večerní, ale ze čtvrté odpolední... Vydatná zábava si holt zaslouží vydatný relax!

Klepněte pro větší obrázek

Kouzlo sourozenecké lásky pro změnu září z fotografie starší sestřičky, která si s obdivem prohlíží svou právě narozenou parťačku.

Klepněte pro větší obrázek

Své rodiče dojal čtyřletý syn, kterému nabízeli štěně, kotě i králíčka na mazlení. On však zarytě odmítal – jeho největší láskou je přece slepička!

Klepněte pro větší obrázek

Jeden mladý muž se zase pochlubil fotografií, na níž je jeho šestiletý bratranec, který se rozhodl darovat všechny své narozeninové dárky nemocným dětem do místní nemocnice.

Klepněte pro větší obrázek

Na další rodinné poklady se můžete podívat v naší fotogalerii.

Témata: Láska a vztahy, Galerie, Rodina, Rodina a vztahy, Mateřství, Rodičovství, Fotografie, Sourozenci, Prarodiče, Domácí mazlíčci, Zvířata, Retro, Dárek, Album, Vnoučata, Láska, Perla, Obrovská, Děda, Prapravnuk, Rodinné album, Kotě, Fotoateliér, Rodinná fotografie, Tipy na dárky na Heureka.cz