Maminka.czKuriozita

Svou dělohu nabízí za milion. Miluju být těhotná, ale vlastní děti už nechci, tak pomáhám jiným, říká dvojnásobná máma

Dita Mrázková 11.  9.  2023
Lidé ji kritizují, že vydělává na neštěstí druhých. Prý by si raději měla najít pořádnou práci než nosit cizím ženám pod srdcem dítě. Jenže ona jim chce pomoct stát se matkami. A co víc, miluje ten "jiný stav". Jde o šlechetný počin, nebo ziskuchtivost?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Yessenia Latorre je maminkou dvou malých chlapců. V minulosti potratila a kvůli této bolestné zkušenosti si uvědomila, že početí a donošení dítěte není úplná samozřejmost. 

Po druhém porodu začala mít pocit, že musí nutně pomoct ženám, kterým se otěhotnět nedaří. Proto se začala zajímat o možnosti náhradního mateřství. Podstoupila lékařské testy, aby se ujistila, že je zdravá a připravena na další těhotenství. Poté si ji jako náhradní matku vybrala jedna rodina a Yessenia za tento úkon inkasovala 50 000 dolarů. 

VIDEO: PODCAST MAMINKA: METODA LUDMILY MOJŽÍŠOVÉ POMÁHÁ ŽENÁM OTĚHOTNĚT

Jak sama říká, nedělala to pro peníze, ale pro pocit, který je prý nenahraditelný. Mladá maminka totiž miluje být v "jiném stavu". Těhotenství si užívá celých 9 měsíců, což potvrdila na TikToku, kde sdílela svou cestu náhradním mateřstvím. "Když miluješ být těhotná, ale další vlastní děti nechceš, staneš se náhradní matkou!"

Klepněte pro větší obrázek

Některé ze sledujících zajímalo, co na její rozhodnutí říká manžel a otec jejich dvou synů. "Je to opravdový muž. Nechává rozhodnutí týkající se mého těla jen na mně samotné," odpověděla.

Klepněte pro větší obrázek

Yessenia, která aktuálně čeká na další zájemce o náhradní mateřství, se však musela smířit i s kritickými komentáři. "Radši si najdi práci." "Stejně to děláš jen pro peníze..." I přes negativní komentáře ale nehodlá ze svého rozhodnutí ustoupit. "Jsem náhradní matka, která mění život lidem, kteří touží po rodině. To mě dělá šťastnou, vždyť je to přece něco mimořádného!" vysvětluje.

Žena, která odnosila děti celebritám, vypráví o náhradním mateřství. Zažila porody, potrat i ohrožení života, ale nelituje
Témata: Těhotenství, Děti, Rodičovství, Mateřství, Rodina a vztahy, Kuriozita, Životní příběh, Neplodnost a IVF, mateřská láska, Zajímavosti, Náhradní matka, Početí, Odvaha, TikTok, Náhradní mateřství, Děloha, Pořádná práce, Cizí žena, Maminka, Máma
Mohlo by vás zajímat