Maminka.czSlavné maminky

Syn "Čarodějky" Alyssy Milano (51) pod palbou hejtů. Dcera pro změnu nesmí vidět svou mámu při líbání. Důvody vás pobaví

Dita Mrázková 2.  6.  2024
Herečka přiznává, že milovat někoho tak moc, jako právě své potomky, je pro ni někdy až děsivé. I proto se snaží synu Milovi a dceři Elizabelle ukázat svět i se všemi jeho nástrahami a mluvit s nimi i o vážných tématech.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Americká herečka, kterou nejvíc proslavily seriály Čarodějky, Melrose Place či Mistresses, se poprvé stala mámou až na prahu čtyřicítky. Syna Mila (12) přivedla na svět v srpnu roku 2011, o čtyři roky později do rodiny přibyla dcera Elizabella.

VIDEO: HEREČKA PETRA HŘEBÍČKOVÁ: TAKHLE VYPADÁ MÁMA 3 DĚTÍ!

Alyssa patří mezi celebrity, které nemají problém ukazovat své potomky na sociálních sítích. Naopak, hrdě se hlásí k tomu, že je mámou na plný úvazek a rodičovství si společně se svým o osm let mladším manželem Davidem užívají plnými doušky. Důkazem jsou tak nejen rodinné momentky, ale i vyznání, která své rodině Alyssa pravidelně posílá. 

"Rodičovství je takový fenomén! Člověk je tak moc miluje! Vychovává je, krmí je, vede je, opatruje a nakonec je musí nechat jít. Všechny ty emoce, ten oheň v břiše, to je něco. Ach jo! Je to těžké. Být rodičem je těžké. Milovat někoho tak moc je až děsivé. Nic si nepřeju víc, než jejich zdraví a štěstí..." sdílela na Instagramu nedávno.

Co baví její dva největší poklady? A který z nich možná půjde v šlépějích své maminky?

Klepněte pro větší obrázek

Mila napadli hejtři

Syn Milo je vášnivý sportovec, věnuje se fotbalu a baseballu, za který dostal už řadu ocenění. Jeho máma ale sklidila velkou kritiku, když na sítích zveřejnila příspěvek, kde žádala o dary pro Milův baseballový tým, aby mohl cestovat na zápasy v rámci Spojených států. Lidé herečku obvinili z nehorázné drzosti a poukazovali na to, že jako známá osobnost má jistě větší příjmy než průměrný člověk. 

Klepněte pro větší obrázek

"Každý rodič vybírá peníze pro sportovní týmy svých dětí a mnoho z nich tak činí prostřednictvím sbírek. Já nejsem jiná. I když bych ráda zaplatila celému týmu a jejich rodinám cestování, dopravu, hotel, jídlo a pití, dresy a další věci, nemohu si to dovolit. Bez ohledu na to, co ke mně cítíte, chodit na Instagram mého 12letého syna a zanechávat mu tam takové zprávy je hrozné. Nechte děti na pokoji. Nechte je hrát baseball," vzkázala lidem, kteří poslali spoustu hejtů i jejímu synovi.

Žádné líbání a krátké topy, Bello!

Dcera Elizabella, které všichni neřeknou jinak než Bella, zdědila po mamince lásku k herectví. V divadle si zahrála v představeních Malá mořská víla, Čaroděj ze země Oz a je  tak možné, že se z ní jednou stane herečka. Její máma si ale dává pozor na to, co devítiletá slečna sleduje v televizi. 

"Čarodějky ještě neviděla. Důvody byly dva. Nechtěla jsem, aby viděla svou mámu, která se tam líbá se spoustou kluků a ani jeden z nich není její táta. A taky mám strach, aby nechtěla začít nosit topy nad břicho, které jsem v seriálu nosila," řekla Alyssa.

Klepněte pro větší obrázek

Před šesti lety se v rozhovoru pro magazín People svěřila, jak se svými dětmi zvládá debaty o závažných tématech a proč je pro ni důležité, aby si už od útlého věku uvědomovaly, co všechno se ve světě děje. "Jsem velkým zastáncem pravdy. Takže před svými dětmi nic neskrývám. Mám pocit, že nastala doba, kdy je ve světě tolik chaosu a zmatku, a je velmi těžké je před tím ochránit," prozradila herečka s tím, že se rozhodla brát své děti na různé protesty a shromáždění týkající se sociálních otázek, jako jsou třeba práva žen ve společnosti.

Klepněte pro větší obrázek
Z herečky zpěvačkou! Trojnásobná maminka Kate Hudson nazpívala dojemný rodinný song. Jak se vám líbí?
Témata: Děti, Láska a vztahy, Galerie, Slavné maminky, Rodina a vztahy, Mateřství, Životy slavných, Rodina, Výchova, Rodičovství, Instagram, Syn, Dcera, Celebrity, herečka, Děti slavných, Seriál, Hollywood, USA, mateřská láska, role, Čarodějky, Televizní série, Alyssa Milano, Petra Hřebíčková