Maminka.czSlavní rodiče

Syn krasobruslaře Pljuščenka ovládl svět modelingu. V pěti letech

kog 15.  6.  2018
Po tatínkovi Jevgeniji Pljuščenkovi zdědil nadání na krasobruslení a maminka Yana Rudkovskaya ho podporuje v modelingu. Tento blonďatý andílek je již ve svých pěti letech velmi žádaným modelem a vydělává velké peníze.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Malý Saša má kariéru modela slibně rozjetou. V této životní dráze ho velmi podporuje jeho máma, moderátorka Yana Rudkovskaya, sama totiž bývala modelkou. Lidé ji však kritizují za to, že syna připravuje o dětství.

Na sociálních sítích má syn světoznámého krasobruslaře, který je velkým podporovatelem Vladimira Putina, bezmála 300 tisíc sledujících a fanoušků. Sašova máma se mu o profil pečlivě stará a přidává na něj fotografie z různých módních kampaní, ale také z jeho volného času.

Alexander už má za sebou několik profesionálních focení, vyhledávají ho fotografové po celém světě. Několik fotosetů nafotil i s dětskou supermodelkou Kristinou Pimenovou.

Uvidíme, co si tento blonďáček vybere za své budoucí povolání.

Život tráví na mole a před objektivem. Proč matka udělala z tříleté dcery mini Barbie?

Ve dvou a půl letech na přehlídková mola? Malý model rozesmívá internet
Seznamte se s holčičkou, která od narození diktuje módní trendy na Instagramu
Témata: Děti, Slavní rodiče, Slavní tatínci, Syn, Předškolák, modeling, letec, Budoucí povolání, Krasobruslení, Mód, Putin, Svět modelingu, Profesionální focení, Vladimír, Kampaň, Celý svět, Krasobruslař, Podporovatel, Blonďatý andílek, Andílek, Volný čas, Sociální síť, Přehlídková mola