Maminka.czŽivoty slavných

Syn Paris Hilton oslavil 1. narozeniny: Na "mořské párty" nechyběly celebrity s dětmi. Co malého Phoenixe potěšilo nejvíc?

Dita Mrázková 2.  2.  2024
Narozeninovou oslavu uspořádala dědička hotelového impéria pro svého prvorozeného syna Phoenixe v opravdu velkolepém stylu. Kromě známých osobností nechyběla živá zoo a malý oslavenec dostal i spoustu plyšových zvířat v životní velikosti. Podívejte se na momentky z velkolepé párty!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Phoenixův den D proběhl 16. ledna, kdy oslavil své 1. narozeniny. A protože Paris je v pořádání parties zběhlá a zkušená, nemohla tu synovu nevyladit do posledního detailu. Chybět nesměl nejen narozeninový dort, který synkovi předal jeho táta Carter, ale ani plno dobrot a spousta balonků, ve kterých se "koupali" nejen nejmenší účastníci oslavy.

VIDEO: ČTYŘI CELEBRITY, U KTERÝCH BYSTE NEČEKALI, ŽE HRÁLY HOKEJ

Paris nezapomněla ani na dokonalý outfit. Oblékla se do modrých plesových šatů, korunky, měla kabelku Chanel a sluneční brýle, které princeznovský dojem přece jen trochu kazily. Malý oslavenec byl od hlavy k patě oděn do modelů luxusních značek, což ale nijak výrazně neprožíval. Uchvátila ho především živá domácí zvířátka, kterými se to na zahradě jen hemžilo. 

Klepněte pro větší obrázek

"Phoenix má první narozeniny a my jsme zvolili téma život pod mořem. Jsem tak nadšená! Celý život jsem pořádala úžasné narozeninové oslavy, takže teď, když to můžu udělat pro svého malého chlapce, musí to být speciální vzpomínka," nechala se slyšet dvaačtyřicetiletá maminka.

Klepněte pro větší obrázek

Oslavy se zúčastnili i hosté z řad celebrit. Pozvání přijaly herečka a dcera Bruce Willise a Demi Moore Rumer Willis, která je maminkou devítiměsíční dcery Louetty, zpěvačka Kelly Osbourne se synem Sidneyem nebo herečka Selma Blair, která bojuje s roztroušenou sklerózou. A chybět nesměli ani oslavencovi prarodiče nebo strýček Barron Hilton.

Klepněte pro větší obrázek

Dojatá maminka pomáhala svému synovi zdobit dortíky a skočila s ním i do bublinkové koupele. Zkrátka a dobře oslava, na kterou jistě nezapomene žádný ze zúčastněných. Na další narozeninové momentky se můžete podívat ve fotogalerii.

Skrytá pravda Paris Hilton: Proč si nechala obě děti odnosit náhradní matkou?
Témata: Děti, Slavní rodiče, Láska a vztahy, Mateřství, Rodičovství, Životy slavných, Rodina a vztahy, Instagram, Rodiče, Celebrity, Syn, Bruce Willis, Děti slavných, nahradní mateřství, Rumer Willis, Paris Hilton, Styl, Carter Reum, narozeniny, party, oslava, první narozeniny, Selma Blair, Carter, Paris