Maminka.czMateřství

Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se

Simona Procházková kog 11.  9.  2021
Oblíbená zábava některých tříletých dětí? Křičet a terorizovat své rodiče. Cokoliv totiž udělají, je naprosto špatně. Maminka tříleté holčičky Jenna Gallina podnikla zajímavý pokus. Sledovala svou tříletou dceru celý den a zaznamenala všechny malichernosti, které její holčičku rozčílily tak, že brečela, křičela nebo se vzteky válela po zemi. Bylo jich celkem 41 za jediný den. Tady jsou, najdete je v naší fotogalerii.

Takže, uvařte si kávu a pobavte se útrapami jednoho rodiče, který v tom ale zdaleka není sám. Všechny tyto výbuchy zlosti se staly za pouhých 24 hodin. "Rozhodla jsem se sledovat každodenní záchvaty své dcery. Pokaždé, když se začala vztekat, křičela, kopala nebo se s hysterickým záchvatem válela po podlaze, zaznamenala jsem důvod jejího vzteku," píše Jenna Gallina.

VIDEO: Dílnička: Vyrobte si s dětmi jednoduchou květinuNa světě jsou určitě tisíce maminek či tatínků, kteří právě špatně nakrájeli sendvič a jejichž "tříleťák" se může pominout. A oni jen tiše (někdy i hlasitě) proklínají tuto obtížnou etapu rodičovství. Ale vězte, že i ty nejhorší amoky a záchvaty vzteku, kdy byste svého drahouška nejradši prodala nebo ho nechala ve školce i přes noc (samozřejmě s nadsázkou), dokážou být zapomenuty prostým pomazlením, uslintanou pusinkou a větou: "Mám tě ráda, mami."

Prohlédněte si galerii a zjistíte, že pokaždé, když máte pocit, že z "roztomilých" potomků vyletíte z kůže, nejste v tom zdaleka sami.

Témata: Děti, Předškolák, Batole, Galerie, Mateřství, Rodina, Péče o dítě a jeho výchova, Rodiče, Tříletá dcera, Dcera, Máma, Maminka, Vztek, Záchvat vzteku, Holčička, Záchvat, Zábava
Mohlo by vás zajímat
GALERIE: Dojemné, intimní a plné emocí. Fotky, které ukazují bez příkras drsnou realitu zázraku zrození
Procházková Simona
Galerie
Poporodní deprese! Máma ukázala dvě odlišné fotky a sklidila neuvěřitelnou podporu!
Mateřství
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Wallerová Radka
Porod
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky
8 divných věcí, které nám dělaly naše matky nebo babičky, když jsme byli malí
Procházková Simona
Mateřství
Emoce a detaily z nevídané blízkosti! Nejlepší porodní fotky roku 2021
Porod
Šéf Pirátů Ivan Bartoš má syna. Opravdu se jmenuje Zářící havran?
kog
Slavní tatínci
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
redakce
Porod