Maminka.czMateřství

Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se

Simona Procházková kog 11.  9.  2021
Oblíbená zábava některých tříletých dětí? Křičet a terorizovat své rodiče. Cokoliv totiž udělají, je naprosto špatně. Maminka tříleté holčičky Jenna Gallina podnikla zajímavý pokus. Sledovala svou tříletou dceru celý den a zaznamenala všechny malichernosti, které její holčičku rozčílily tak, že brečela, křičela nebo se vzteky válela po zemi. Bylo jich celkem 41 za jediný den. Tady jsou, najdete je v naší fotogalerii.

Takže, uvařte si kávu a pobavte se útrapami jednoho rodiče, který v tom ale zdaleka není sám. Všechny tyto výbuchy zlosti se staly za pouhých 24 hodin. "Rozhodla jsem se sledovat každodenní záchvaty své dcery. Pokaždé, když se začala vztekat, křičela, kopala nebo se s hysterickým záchvatem válela po podlaze, zaznamenala jsem důvod jejího vzteku," píše Jenna Gallina.

VIDEO: Dílnička: Vyrobte si s dětmi jednoduchou květinuNa světě jsou určitě tisíce maminek či tatínků, kteří právě špatně nakrájeli sendvič a jejichž "tříleťák" se může pominout. A oni jen tiše (někdy i hlasitě) proklínají tuto obtížnou etapu rodičovství. Ale vězte, že i ty nejhorší amoky a záchvaty vzteku, kdy byste svého drahouška nejradši prodala nebo ho nechala ve školce i přes noc (samozřejmě s nadsázkou), dokážou být zapomenuty prostým pomazlením, uslintanou pusinkou a větou: "Mám tě ráda, mami."

Prohlédněte si galerii a zjistíte, že pokaždé, když máte pocit, že z "roztomilých" potomků vyletíte z kůže, nejste v tom zdaleka sami.

Témata: Mateřství, Galerie, Rodina, Děti, Rodiče, Předškolák, Batole, Péče o dítě a jeho výchova, Dcera, Vztek, Holčička, Zábava, Máma, Záchvat vzteku, Záchvat, Maminka, Mama, Tříletá dcera
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Kamarádku podvádí partner. Mám jí to říct? Podívejte se, co na to párový terapeut!
Procházková Simona
Partnerka Karlose Vémoly Lela je podruhé maminkou. Porod bohužel poznamenal covid!
Formánková Simona
Porod
Opustil mě den po porodu. Vracela jsem se do prázdného bytu
Vaše příběhy
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!
Novák Matějková Markéta
Miminko