Maminka.czInspirativní ženy

Tahle trojnásobná máma na svůj věk rozhodně nevypadá. Uhodnete, kolik jí je let?

Vanda Stöckbauerová 24.  5.  2024
Kim Bourne MacGregor ohromila tisíce lidí svým mladistvým vzhledem, zářivou pletí a bezchybnou postavou. Ve svých 55 letech, osm let po menopauze, vypadá maminka tří dcer z Ontaria o dvacet let mladší. Její účty na TikToku a Instagramu se jen hemží videy, na nichž předvádí svou štíhlou postavu a vypracované břišní svaly v bikinách. Jak to jen dělá?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Životní koučka Kim se na sociálních sítích pravidelně dělí o své tipy, díky nimž se udržuje v kondici, a snaží se inspirovat ostatní. „S přibývajícím věkem se můžete cítit co nejlépe. Pečujte o své zdraví, zůstaňte aktivní, udržujte si pozitivní myšlení. Zdravé stárnutí je o výživě těla, mysli a ducha, a to je možné i po padesátce a po menopauze,“ uvedla.

Její tajný recept je udržovat si zdravá střeva. „Péče o zdraví střev a mikrobiomu pomáhá odstranit nadýmání, zvyšuje hladinu energie a umožňuje vám vypadat a cítit se co nejlépe,“ tvrdí Kim.

Klepněte pro větší obrázek

K tomu prozradila, že denně cvičí, zdravě jí a snaží se eliminovat stres. „Věřím, že péče o sebe je klíčem k tomu, aby se člověk cítil a vypadal mladě. Zdůrazňuji důležitost vyvážené stravy, pravidelného pohybu a každodenního cvičení zaměřeného na všímavost a vděčnost. Vždy je čas na změnu a na zdravý, spokojený a úspěšný život,“ radí.

Každý den konzumuje probiotika, zelené superpotraviny a veganský kolagenový pleťový elixír. „Moje každodenní zářivá injekce pomáhá léčit střeva, zlepšuje náladu, dodává pleti zdravý lesk a pomáhá růstu nehtů a vlasů.“  Kim nejenže skvěle vypadá, ale tvrdí, že nyní prožívá nejšťastnější období svého života. „Všechna ta tvrdá práce se vyplácí.“

VIDEO: Simona Krainová o svých aktech: Nechtěla jsem kazit své umělecké fotky!

K tomu je i úspěšnou podnikatelkou a autorkou tří knižních bestsellerů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti prodeje a marketingu v maloobchodě, zábavním průmyslu a v oblasti sportovního zboží. Vedle svého nabitého programu se věnuje poslání posilovat dívky a ženy na celém světě, aby si vytvořily život podle vlastních představ ve všech oblastech, včetně vztahů, rodičovství a finanční nezávislosti. Její semináře a přednášky se objevují v televizi, rozhlase a časopisech po celé Severní Americe. A aby toho nebylo málo, k tomu všemu se věnuje i charitě. Vybírá peníze pro kanadské organizace podporující lidi trpící cystickou fibrózou, rakovinou prsu a tlustého střeva.

Klepněte pro větší obrázek

Jako matka tří dcer a manželka Kim chápe, jak důležité je sladit rodinný život a podnikání. „Mým posláním je sdílet své osobní zkušenosti, dobré i špatné, a pomáhat tak lidem dostat se z místa, kde jsou, tam, kde chtějí být. Specializuji se na to, abych lidem pomohla uvědomit si jejich sny. Poskytuji mentoring v oblasti podnikání a zdravotního koučinku.“ 

Úspěch podle Kim není jen o materiálním bohatství nebo vzhledu. „Skutečný úspěch se měří kvalitou vašich vztahů, zdravím, pohodou a schopností vracet druhým,“ dodala.

Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Témata: Zdraví, Příběhy, Instagram, Inspirativní ženy, Krása, TikTok, pleť, Tělo, Menopauza, Simona Krainová, Organizace, Střevo, Severní Amerika, Máma, Ontario, Vzhled, Zdraví na Heureka.cz