Maminka.czjídlo

Tajemství sušenek Opavia – není mouka jako mouka

Reklama 15.  9.  2023
Co je hlavní ingrediencí při pečení Opavia sušenek? No přece pšenice. A ta naše je pečlivě vybraná! A navíc ji pěstujeme pomocí udržitelnějšího zemědělství, které podporuje program Harmony. Díky tomu jsou produkty Opavia nejen chutné, ale snaží se být i šetrnější k naší planetě.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Když se peče Opavia sušenka, leží nám na srdci pečlivý způsob získávání pšenice. Spojujeme proto radost z mlsání s ohledem na životní prostředí. Naše produkty podporují ekologičtější zemědělství prostřednictvím programu Harmony, který vznikl před 12 lety s vizí docílit lepšího způsobu pěstování pšenice. Harmony funguje jako charta s osvědčenými postupy, které uvádí hnutí udržitelnějšího zemědělství do pohybu.

Program Harmony je pro nás posláním – spolupracujeme s farmáři, kteří pěstují pšenici blízko našich závodů. Minimalizujeme chemii a dodržujeme přísná pravidla, která chrání biologickou rozmanitost. Tímto způsobem se snažíme snížit ekologickou stopu naší produkce.

A o to víc Opavia sušenky potěší Vaše chuťové buňky – při jejich mlsání budete mít dobrý pocit z podpory udržitelnějšího zemědělství. Produkty Opavia tím příjemně okoření společně strávené chvíle s vašimi blízkými.

Tato ekologická myšlenka se týká i skořicových a kakaových Esíček, kokosově kakaových Koka sušenek nebo skořicových Spekulek, které si můžete bez výčitek vychutnat u kávy nebo čaje s vašimi blízkými. Stejné receptury se drží i Polomáčené, které potěší každého jako chutná svačina.

Tak až si budete příště pochutnávat na Opavia sušenkách, nezapomeňte, že za lahodnou chutí se skrývá plno péče o pšenici a přírodu kolem našich polí. S Opavií zkrátka potěšíte své chuťové pohárky i životní prostředí.

Témata: Prezentace klienta, jídlo, Reklama
Mohlo by vás zajímat