Maminka.czNovorozenec

Tajné mužské představy: O co si muži v posteli neřeknou?

10. 11. 2011
Tajné mužské představy: O co si muži v posteli neřeknou?
Sex je důležitým pojítkem prakticky každého partnerského vztahu. K maximální spokojenosti obou stran je důležitá souhra i komunikace. O některých představách se ale mluví hůře.

Pátrat po skrytých sexuálních touhách a erotických představách toho druhého bývá leckdy problém. Jednoduše existují fantazie, za které se jeden či druhý vnitřně stydí a z obav o to, co si o něm jeho partner pomyslí, si je raději nechají pro sebe. Každý člověk je do určité míry individualita, takže je problém říci, co je tajnou touhou všech mužů na světě.

Upřímnost nade vše

Ženy ale mají několik účinných nástrojů, jak na to přijít. Předně se jedná o co nejotevřenější konverzaci. Pokud se muž stydí, začněte s ní samy a bez zábran hovořte o svých vlastních představách. Jestliže i zde brání upřímnosti stud, zkuste komunikaci ulehčit tím, že se nebude odehrávat tváří v tvář. Moderní komunikační technika v podobě textových zpráv po internetu, e-mailem či smskou dokáže spolehlivě usnadnit život stydlivkám.

Jinou možností je společné sledování lechtivých filmů s tím, že každý z vás si řekne, jaká scéna, pozice či praktika se mu v daném okamžiku zalíbila. Uděláte si tak dobrou představu o touhách toho druhého. Na některé věci se ale budete muset přímo zeptat s tím, že pokud by se druhému líbily, ráda je pro něj uděláte. Abychom vás inspirovali k otázkám, nabídneme vám několik těch nejčastějších a zároveň pro muže nejchoulostivějších fantazií.

Dominantní žena

Nemusí se zrovna jednat o tvrdé hrátky z nějakého S/M salónu, ale aspoň mírný a občasný pocit ženské dominance v posteli je vzrušující téměř pro každého muže. Nejde o přítomnost násilí, ponižování či zneužití. Často pouze stačí, když si žena natvrdo řekne, co přesně teď chce, aby jí muž dělal. Použije-li k tomu nějaký více či méně vulgární příkaz, jedině dobře.

Nějaké znehybnění pomocí pout nebo provazů je také populární, přičemž se nejedná o nic perverzního či náročného. Občas si zahrát na to, že celý sex řídí jen žena, zatímco muž je pouhým nástrojem uspokojování jejích potřeb, je prostě sexy. Problém je, že mnoho mužů si o podobné hrátky neřekne z obav, aby tím neztratili svůj respekt, autoritu či pozici. Připadali by si najednou slabě a submisivně. Když na to ale dojde, budou patřit jen vám.

Osamocené hrátky

Muž zažívá velkou část sexuálního vzrušení skrze své zorničky. Proto je pornografie tak populární. Když mu žena zahraje sólo akci, je to jako sledování frivolních filmů naživo. Stejně jako striptýz, také masturbační představení je velice žádáno. Smyslné pohyby, nahé tělo, výraz vzrušení ve vaší tváři, to vše muž během klasického sexu stíhá vnímat jen částečně. Nyní si může celý pohled pořádně vychutnat.

O podobnou show si ale muži zřídka kdy řeknou, přestože se nejedná o nic zásadního, v čem by jim jejich partnerky nevyšly vstříc. Problém je opět psychologický. Chlap se může cítit nesvůj, že ztrácí svou pozici, má obavy o to, aby se to ženě nelíbilo víc než sex s ním, nechce před partnerkou vypadat jako někdo, kdo se nezmůže na její uspokojení, takže si ona musí pomoci sama atd.

Strachu jej zbavíte tím, že mu představení sama nabídnete s tím, že se bude chvíli dívat, ale poté jej přizvete, aby díky tomu měl dostatečný vizuální stimul a přesto si nepřipadal na druhé koleji.

ČTĚTE TAKÉ: Soutěž: Kniha na podzim – Kouzelná lampa

Fetiš a orální sex v autě

Z čistě sexuologického hlediska, prakticky každý má nějakou fetiš. Samozřejmě míra intenzity adorace konkrétního předmětu je u různých lidí rozdílná, ovšem něco se vždycky najde. Nejčastějšími mužskými objekty fetiše bývají ženské nohy, punčochy a kalhotky. Samozřejmě existuje celá řada dalších věcí. Objevte, co bere vašeho partnera a dopřejte mu objekt jeho touhy. Není to nic špatného ani zvráceného.
Jinou záležitostí je z filmů známé požívání orálního sexu v autě. I v tom bude většina mužů souhlasit, že je to neuvěřitelně erotická záležitost, ale málo kdo o ni partnerku požádá. Nejlepší tak bude, začnete-li s něčím takovým sama. Ale pozor, bezpečnost především silničního provozu především.

Poslední univerzální mužskou představou je mít velice nemravnou ženu. Takovou, která je akční a muže překvapí. Řekne si o sex dost nevybíravým způsobem, pod stolem v restauraci mu vloží nožku do rozkroku, použije při sexu sprostá slova, nabídne se mu v nečekaných situacích a na nečekaných místech. To vše je koření, které vylepší partnerský život.

Maminka Roku 2019
Témata: Těhotenství, Děti, Porod, Novorozenec, Kojenec, Batole, Předškolák, Školák, Chování a vztahy, Sexuální touha, Muž, Postel, Nahé tělo

Mohlo by vás zajímat
Maminka roku: Syn mi holil hlavu, smál se, já brečela, říká Andrea
Záhada jménem syndrom ruka-noha-ústa. Pozor na záměnu
Herečky, které otěhotněly během natáčení! Podařilo se to zamaskovat?
Marika Šoposká: Těhotenství bez komplikací není samozřejmost, už to vím!
Eliánek spí od dvou měsíců ve svém pokojíčku, říká Dominika Mesarošová
Pár dní ve školce a už je zase nemocné? Poradíme vám, jak podpořit imunitu
Marta Jandová: Dcera chodí do státní školy, na úkoly jsme připraveni
Otázky kolem přebalování: Jak často měnit plenku? Utírat, nebo umývat?
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat

Horoskopy

Býk Ani v polovině týdne vám nedá nadřízený pokoj a vy musíte vyslechnout jeho nápady, které nejsou vhodné…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Dana, Arpád

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné