Maminka.czPorod

Takhle vypadá porod! Neuvěřitelné detaily, dojemné první momenty, intimita

wall 17.  3.  2021
Pro někoho jsou ty snímky možná moc drsné, pro jiného nádherné svou intimitou.

Porodní fotky – a to ty hodně intimní – jsou ve světě čím dál populárnější. Dokonce se soutěží o ty úplně nejlepší. Podívejte se na výběr těch nejlepších za rok 2020. 

Zachycují nadšení, dojetí, únavu, první pohledy starších sourozenců, tatínky, kteří poprvé drží v náručí své dítě. Všechny jsou hodně dojemné. 

Porodní fotografové, respektive fotografky, mají tradici především v USA, ale působí i v Holandsku a dalších zemích. Celkem má International Association of Professional Birth Photographers více než 1100 členů z dvaapadesáti zemí.  

Děti testovaly: Co nejvíce chválily na postřehové hře pro celou rodinu?

Jako každý rok se soutěžilo v pěti kategoriích – snímky z chvil před porodem, vlastní porod, detaily, prvních 48 hodin po narození a poporodní období pro ženu. Dnes představujeme desítky fotek z kategorie nazvané prostě Postpartum

"Jsem nadšená, že mohu představit obrovský talent našich členů v obrazové soutěži," prohlásila za asociaci její šéfka Liz Cook. 

Asociace vyhlásila nejhezčí porodní snímky roku 2020, ale jde vesměs o záběry z loňského roku. Všichni rodiče na snímcích s fotografováním souhlasili. Zejména v zámoří je profese porodních fotografů, respektive fotografek, protože ženy mezi nimi jednoznačně převažují, hodně oblíbená.  

GALERIE: Tohle vás rozesměje! Jak to dopadne, když se stará tatínek
Domeček v kufříku zvládnete i vy. Zapojte děti, bude je to bavit
Témata: Porod, Galerie, Císařský řez, Porodnice, Domácí porod, Chci si rodit po svém, Tradice, Ambulantní porod, Hypnoporod, Průvodce porodnicemi, Intimita, Rebecca, Dojetí, Moment, Nádherný, Nadšení, Dad, Daddy, Holandsko, Liz Cook, Pór, Edith, USA, Morgan
Mohlo by vás zajímat
Herečka Jennifer Love Hewitt je potřetí matkou! Její bříško pobavilo fanoušky i všechny na porodním sále
Formánková Simona
Instagram