Maminka.czGalerie

Takové rodinné album se jen tak neokouká! Kreativní táta vytváří svým dcerám vtipné vzpomínky na dětství

Simona Procházková 15.  6.  2022
Obyčejné fotky dětí jsou nuda, myslí si zřejmě dvojnásobný táta Jason, který fotí své (dnes už dospívající) dcery v hodně nekonvenčních situacích. Jeho fotky jsou každopádně jedinečné a autor nešetří fantazií i šílenými nápady. Žádné strnulé pózování a strojené úsměvy „na povel“ do objektivu.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Jason Lee pracuje jako profesionální svatební fotograf a doslova hýří fantazií a tvořivostí. Svůj talent a umění uplatňuje s oblibou i doma, při rodinném fotografování svých dcer Kristin a Kayly.

VIDEO: Eva Burešová pro časopis Maminka

První vtipné fotky pořídil v době, kdy jeho maminka onemocněla rakovinou a nemohla své vnučky často vídat. Jako většina malých dětí byly totiž prakticky neustále marod, s kašlem a s nudlí u nosu, nešlo je tak za nemocnou babičkou vozit na návštěvu, aniž by hrozilo, že se od nich nakazí nebezpečnými bacily. Založil tak pro ni internetový blog, kam začal vkládat fotky, aby jeho maminka kdykoli viděla, co se děje u nich doma a měla díky snímkům své milované vnučky alespoň zdánlivě nablízku.

I když už dnes Jasonovi jeho dcerky odrůstají do teenagerovských let, jsou tyto dvě slečny podle jeho slov nekonečným zdrojem nových fotografických nápadů. Pořád prý rády tátovi zapózují, a dokonce mu občas i poradí, co by ještě bylo fajn vyzkoušet.

Témata: Galerie, Rodičovství, Dcera, tatínek, Dětství, Otec, Fotografie, Album, vzpomínky, Dcery, Fantazie, Jason, TAK, Kristin, Vzpomínka, Eva Burešová, Rodinné album, Nápad, Táta, Fotka

Video