Maminka.czHoroskopy

Talent dítěte podle hvězd: Beranům půjde fotbal, Pannám hudba, Střelcům řečnění

Můžete to brát jako legraci, můžete to brát jako vážnou věc. Zábavné to může být v každém případě. Vyroste z vašeho potomka úspěšný sportovec, rockový zpěvák, nebo spíše bankéř? Bude z něj spíše fotbalista, nebo tanečník?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Podívejte se, jaký talent a jaké vlohy přisuzují hvězdy dětem podle toho, v jakém se narodily znamení – takhle to popsala Dagmar Kludská ve své knize Velká kniha horoskopů pro vaše dítě. Jaký talent dětský horoskop předpovídá vašim ratolestem? 

Beran, 21. března až 20. dubna

Malým Beranům jde všechno, na co sáhnou, navíc jsou všestranní. S vynikající pamětí, chytří, stejně jako sportovně nadaní a manuálně zruční. Navíc jsou mimořádně soutěživí, protože milují pocit vítězství. Jejich ctností je silná vůle, ale krom toho se také rádi převádějí – to už se samozřejmě nemusí vždycky setkat s úspěchem. Půjde jim fotbal stejně jako hokej či karate, tanec nebo aerobic v případě děvčátek, ta milují i malování. Berani navíc rozmontují a zase sestrojí jakýkoli přístroj.

Býk, 21. dubna až 21. května

U Býka se už od útlého věku můžete radovat z toho, jaký má výtvarný a hudební talent. K nim se někdy připojují i sklony k herectví nebo naopak řemeslný talent. Jejich výhodou může být tvrdohlavost, s níž se pouští do různých věcí, které jen tak nevzdávají. Věří ve své schopnosti, neustále něco tvoří, vymýšlí a vylepšují. Jejich snem je v životě a ve světě něco znamenat.

Táta podle horoskopu: Raci se svým dětem věnují naplno, Ryby ve výchově trochu pokulhávají

Blíženci, 22. května až 21. června

Blíženci mají talent pro umění všeho druhu, dokážou plamenně řečnit, psát poutavé příběhy a vtipné slogany, dost možná jim půjdou milostné básně. Vynikají v hudbě, malířství i matematice, jdou jim cizí jazyky i sporty. Mají nespočet koníčků, jen u nich někdy nevydrží, vlastní jim je tvořivý duch. Děti Blíženci sbírají mince, známky nebo suvenýry z cest. Zajímají je kvízy a soutěže, někdy však nevědí, jakým směrem se vydat. 

Rak, 22. června až 22. července

Hudební, herecký, výtvarný, literární, řečnický, technický a kulinářský talent! Nejeden Rak má čistý hlas, dobře cítí rytmus i hudbu. Ovládá internet, staví modely letadel a lodí. Rád dělá keramiku, mívá talent na cizí jazyky. Malí raci projevují lásku k přírodě a ke zvířatům, mohou rozebírat stroje na součástky, ale ze všeho nejraději sní. Raci jsou nesmírně romantičtí a tvůrčí, mají dobrý vkus, milují vůně a útulné domácí prostředí. 

Lev, 23. července až 23. srpna

Pro malé Lvy je typická touha být ve všem nejlepší. Děti ve znamení Lva se rychle učí, mají hudební vlohy – mnozí z nich se naučí hrát na kytaru a zamilují si zpěv u táborových ohňů. Mívají bystrý úsudek, část z nich se věnuje umění, část spíše přírodním vědám. Lvi jsou rození obchodníci, mají cit pro věci a hodnoty. Dokážou se podělit, ale budou hodně zvažovat, co za to dostanou. Potěší je povzbuzení a pochvala. 

Velký rodinný horoskop na rok 2021! Co čeká rodiče a děti podle hvězd?

Panna, 24. srpna až 23. září

Děti ve znamení Panny mohou mít celou řadu vloh, od uměleckých přes řemeslné až po technické, přidává se i talent pedagogický. Kromě umění a přírody se často zajímají i o cestování, astronomii a astrologii. Většina Panen má dobrý hudební sluch, mnohé výborně intonují nebo hrají na nějaký hudební nástroj. Mohly by být i dobrými herci, ale většina z nich je na to příliš vážná. Mají skvělou paměť na čísla i básně. 

Váhy, 24. září až 23. října

Děti narozené ve znamení Vah milují tvořivost, umění a harmonii. Řada z nich se pokouší o uměleckou dráhu, malují nebo se věnují herectví, píší básně, fejetony i prózu, věnují se historii, ke sportu však tíhnou jen ty hbitější z Vah. Váhy často hledají pravdu, odpovědi na možné i nemožné dotazy, rády by spasily svět velkým činem. Silně vyvinutý smysl pro spravedlnost je vede k práci soudců, advokátů, politiků, manažerů a sociologů. 

Štír, 24. října až 22. listopadu

Děti ve znamení Štíra mají skvělé rozpoznávací schopnosti, rychle vnímají a chápou. Jsou šťastné, když mohou uplatnit svoji bystrost, odvahu a podnikavost stejně jako umělecké a organizační schopnosti. Nejedno dítě má detektivní talent nebo skvělou schopnost odhalovat všelijaká příkoří, chyby a omyly. Štíři jsou rovněž skvělí v řešení různých problémů. Mají rádi přírodu, dobře vaří, často něco montují, mohou mít rádi sport, zejména plavání. 

Jaká jste máma podle horoskopu? Poznáváte se?

Střelec, 23. listopadu až 21. prosince

Talent Střelce je spojen s bystrým duchem, uměním a tvořivostí. Často mívá několik odlišných druhů nadání zároveň. Typický pro něj je řečnický talent i herecké či spisovatelské vlohy, mívá spády pracovat v reklamě nebo se zabývat grafikou, případně fotografií, může však propadnout i historii. Miluje cestování, zároveň je organizačně a technicky zdatný. Miluje dobrodružství, ale potěší ho i pěší výlet nebo výlet na kole stejně jako snowboard či třeba lukostřelba. 

Kozoroh, 22. prosince až 20. ledna

Kozoroh mívá několik talentů a v ledasčem se vyzná, ke své škodě si však často myslí, že bohužel ne dostatečně. Rád by všechno věděl, a proto se o spoustu věcí zajímá a studuje je – jenže pak se může stát, že narazí na nějakou drobnost, o níž nevěděl, a to ho znejistí. Občas mu i kvůli tomu chybí odvaha, sebevědomí a kuráž, ale naštěstí, když dostane příležitost, nakonec většinou ukáže, co v něm je a co všechno umí. Je totiž hodně šikovný. 

Vodnář, 21. ledna až 20. února

Děti narozené ve znamení Vodnáře přitahují všechny možné i nemožné formy umění, zejména pak hudba, zpěv a tanec, ale někteří Vodnáři mají rádi i techniku nebo přírodní vědy. Častý je u nich zájem o astronomii, vesmír a vesmírná tělesa. Milují bádání, přemýšlení i debaty s výměnou názorů. Celkově táhnou spíše k humanitním vědám, zároveň však rádi sportují. Jejich velkou předností je vrozená citlivost, vnímavost a intuice. Mají spoustu ideálů, někdy jim však chybí trpělivost a přesnost. 

Ryby, 21. února až 20. března

Poetická duše, jemné způsoby, podmanivé vyjadřování a náklonnost k umění. Přesně to je typické pro děti, které se narodily ve znamení Ryb. Jsou nesmírně tvořivé, tvůrčí a romantické. Mívají často talent pro všechny druhy umění, ale někdy i pro techniku a matematiku. Rozumí přírodě, milují cestování. Ryba je ze všech znamení nejvíce ovlivnitelná a je z velké části závislá na lidech, kteří ji obklopují. Potřebuje k životu důvěru a nějakého koníčka, který ji uspokojí. 

TIP NA VIDEO: Podívejte se na životní a kariérní cestu nejen dětské sportovní ikony.

Školáci podle horoskopu: Panny jsou pečlivé a klidné, Ryby milují autority, Střelci si s ničím nelámou hlavu
Desatero pro moderní tatínky! Tohle všechno s dětmi hravě zvládnete
Jaké bude moje dítě? Odhadněte, jak bude vaše miminko vypadat a jaké geny zdědí
Témata: Děti, Předškolák, Školák, Rodina, Horoskopy, cizí jazyk, Býk, Beran, Vodnář, Panna, Střelec, Hokej, Malíř, Talent, Kozoroh, Blíženci, hudba, Remeš, Tvrdohlavost, Tanečník, SUV, Znamení, Internet, Umění, Pán
Mohlo by vás zajímat