Maminka.czZajímavosti

Táta roku: Do kina šel v převleku Barbie, aby udělal radost své dceři

Vanda Stöckbauerová 11.  8.  2023
Jak vypadá obětavý tatínek, který by pro svou dceru udělal cokoli? Přesně takhle. Mexičan Eleazar Rodríguez Hernández dokázal, že si ze sebe umí udělat legraci a že své pětileté dcerce splní každé přání, jakkoli na první pohled působí šíleně.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Eleazar vzal svou dceru Katherine na filmový hit Barbie o premiérovém víkendu. Na tom by nebylo nic divného, kdyby se s dcerou nesladil i v oblečení. Do kina vyrazili v růžovém kompletu s tylovou sukýnkou. 

VIDEO: Obrovská žůžo párty nejen pro Barbíny začíná!

Táta, který nezkazí žádnou legraci

Příběh začal nevinnou prosbou. Katherine požádala svého otce, aby si na premiéru vzal něco růžového. Zeptala se ho s hravou výzvou: "Tati, vezmi mě na premiéru filmu Barbie, ale vezmi si něco růžového. Nebo se budeš stydět?" Eleazar neváhal a nápadu se chopil, protože věděl, že ji to potěší. "Neváhám udělat cokoli, abych udělal radost své rodině," nechal se slyšet. "Myslím, že ten, kdo se bude stydět, bude ona," napsal na sociální síť s humorem sobě vlastním. 

Na premiéře filmu si celá rodina užila spoustu legrace. Ačkoli Eleazar zpočátku váhal, zda si má vzít růžovou sukýnku, úsměv jeho dcery mu dodal sebedůvěru, aby se nestaral o to, co si ostatní myslí. Když přišli do kina ruku v ruce, všichni na ně zírali a mnoho lidí chtělo společnou fotku. "Od chvíle, kdy jsem vystoupil z auta na parkovišti u kina, začali mi lidé gratulovat, což mi dodalo ještě více odvahy, protože upřímně řečeno byl jsem trochu v rozpacích," svěřil se. 

Když hlídá táta. Cigareta při krmení lahvičkou, nemluvně s nožem. Retro fotky ukazují, co by dnes už neprošlo

Snímky obletěly celý svět

Rodina nikdy nepředpokládala, že se jejich obyčejná návštěva kina stane virálním hitem. Eleazar upřesnil: "Aby bylo jasno, vzal jsem si ten růžový převlek, abych udělal radost své dceři. Byla tak šťastná. Jsem opravdu překvapený, jak daleko se ty fotky dostaly, protože jsem to nikdy nedělal s úmyslem vyhledávat pozornost na sociálních sítích. Byla to prostě rodinná záležitost, která se vymkla z rukou."

Milujícímu tátovi se na sítích dostalo slov podpory: "Na tyhle okamžiky bude tvoje dcera vzpomínat nejraději! Vím to, protože nosím v srdci všechno, co můj táta v dětství udělal, abych byla šťastná,“ napsala jedna sledující.

Eleazar reagoval: "Děkuji všem za komentáře, těch pozitivních je víc. Věřte mi, že oblékání do růžové z vás nedělá méněcenného muže. Mám odvahu plnit přání své dcery a pro její štěstí bych udělal cokoli."

Vyrůstal bez otce

Eleazar dnes a denně dokazuje, že pro rodinu by se rozkrájel. Má odtahovou společnost a tvrdí, že když skončí v práci, veškerý zbývající čas tráví s rodinou. "Jsem šťastný muž. Před vstupem do svého domu nechávám všechny problémy a stres přede dveřmi a chci být jen dobrým otcem a manželem." Netají se tím, že měl náročné dětství. "Byl jsem vychován svobodnou matkou, takže se snažím být otcem, kterého bych si sám přál," říká a dodává: „Musel jsem pracovat a být dospělý od útlého věku, a proto vidím život jinak, protože jsem musel velmi tvrdě bojovat. Takže jistota, kterou mi moje rodina dává, je to, co mě činí šťastným.“

No není tenhle táta zkrátka boží? 

GALERIE: 40 tipů na kreativní svačinky. Táta tří dětí proměňuje obyčejné sendviče v mistrovská díla!
Témata: Rodina, Dcera, Sociální sítě, Otec, Zajímavosti, Otcové, Barbie, kino, máma a táta na síti, Katherine, Táta, Obrovská, Legrace, Úmysl, Převlek, Radost

Video