Maminka.czGalerie

Tátové v akci! 35 vtipných momentek, které dokazují, že tatínci si vždycky poradí

Vanda Stöckbauerová 12.  1.  2024
Táta může být pro děti skutečným superhrdinou všedních dnů. Ve výčtu rodičovských rolí hraje klíčovou úlohu nejen v tom, že své ratolesti učí jezdit na kole nebo s nimi řeší matematické úlohy, ale především jim vytváří jedinečné vzpomínky. Přináší směsici lásky, podpory a samozřejmě i trochu nezbytného humoru. Přesvědčte se ve fotogalerii.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Mít dceru znamená, že musíte podporovat její zájmy a vystoupit ze své komfortní zóny. Nejen pro to, abyste z ní udělali lepšího člověka, ale také pro to, abyste se zdokonalili vy sami. Tyto okamžiky jsou chvíle, které si bude pamatovat navždy!" sdílel tento tatínek na síti

Klepněte pro větší obrázek

Trojčata při krmení vždy křičela, že mají hlad. Takže nejlepší věc, kterou tenhle táta vymyslel, je držák na tři lahve, se kterým může dát mléko všem současně. 

Klepněte pro větší obrázek

"Jednou z výhod toho, že jste malý, je, že můžete vozit svou dceru v jejím Barbie džípu," napsal táta, který si umí ze sebe udělat srandu. 

Klepněte pro větší obrázek

Tihle tátové nám zkrátka připomínají, že i obyčejné chvíle v jejich společnosti mohou být plné radosti, lásky a nečekaných dobrodružství. Každý snímek je malým příběhem o lásce, kreativitě a schopnosti najít radost v každodenních maličkostech. Na další originální fotky se podívejte do galerie v úvodu článku. 

VIDEO: Ach, ti tatínci: Jak dělá účes tatínek?

Témata: Galerie, Rodičovství, Dětství, tatínek, Fotografie, Otec, Vtip, Barbie, máma a táta na síti, Láska, Úloha, Jak dělat účes tatínek, Táta, Všední den, Ratolest, Superhrdina, Momentka