Maminka.czKuriozita

Tchyně zkazila mladým gender reveal party za 200 tisíc. Spustila požární alarm a s ledovým klidem pozorovala následky

Dita Mrázková 29.  3.  2024
To si tak s nejbližšími a miminkem v bříšku užíváte opulentní party na odtajnění jeho pohlaví, když se radost a pohoda promění během chvíle v horor. Kdo v tom má prsty? Představte si, že zhrzená babička!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Wesley je milující táta, který chtěl pro svou drahou polovičku připravit party na odtajnění pohlaví jejich druhého potomka. Svou žen Candace nazývá "nejlepší máma na světě" a plní jí každé přání. U prvního dítěte neměl peněz nazbyt, a tak přichystal skromnější verzi. U druhého dítěte však už nešetřil. V plánu měl opulentní večírek, který jej přišel na 9000 dolarů, což je v přepočtu víc než 200 tisíc korun.

VIDEO: NESTÁRNOUCÍ JITKA KOCUROVÁ JE UŽ BABIČKA. O VNUČKU SE PEREME!

Candace se do přípravy party pustila spolu se svými sestrami. Jenže měla ještě jednu aktivní pomocnici, svou tchyni. Ta se přihlásila s nabídkou pomoci nejdřív svému synovi, ten ji ale zdvořile odmítl. Jenže to neměl dělat.

Začalo bombardování nastávající maminky výhružnými esemeskami a dotazy, proč nemůže pomoci. Později napsala v jedné zprávě, že očekává kompenzaci za to, že její služby mladí odmítli. To se Candace nelíbilo a své tchyni napsala: "Proč byste měla dostávat zaplaceno za to, že chcete pomoci"? Na nevinný dotaz nazlobená žena odpověděla: "Protože nejsem tvoje služka."

Přijde vám to poněkud "schizofrenní"? Stejné pocity měla nejen nastávající maminka, ale i její syn. Ten totiž neměl o textových zprávách své matky ani ponětí. Candice myslela, že to vyřeší sama, došla jí ale trpělivost.

Wesley své mámě okamžitě zavolal a řekl jí, že po tomto incidentu už není na party vítána, a že nemá právo jeho těhotné ženě vyhrožovat. Matka následně obrátila a vyjádřila nad celou situací lítost. Prosila svého syna, aby se večírku mohla zúčastnit. Jenže ten neustoupil.

Do termínu akce, která se konala v pronajatých prostorech, zbývalo pár dnů a ona každý den volala, zda může dorazit. Když přišel den D, ráno se znovu ozvala s tím, jestli se něco nezměnilo. Jenže neuspěla. "Dobře. V tom případě nemám na vybranou...", oznámila zlověstně Wesleymu. Ten netušil, jaké plány jeho máma spřádá.

Chtěla jsem radši kluka! Nastávající máma šokovala reakcí při odtajnění pohlaví dítěte. Sklidila obří kritiku

Gender reveal party začala venkovním piknikem, hosté se bavili a vše bylo zalito sluncem. Hodinu před odhalením pohlaví však Candance přeje jen uznala, že by u toho tchyně měla  být. Požádala Wesleyho, ať máme napíše, že může dorazit. Ta do telefonu souhlasila... Jenže nedorazila. Pár už na nic nečekal a rozhodl se, že začne odpočítávání bez babičky. 

Přesně v tu chvíli se v budově rozezněl požární alarm, spustil se hasicí systém a vše bylo rázem pod vodou. Nastal chaos a všichni začali prostory houfně opouštět. Před budovou Wesley zahlédl svou matku, která zpovzdálí a s ledovým klidem všechno pozorovala. Měla mokré nohavice a to naznačovalo, že musela být uvnitř budovy, když se spustily rozstřikovače. 

Candace svého muže požádala, aby okamžitě přerušil veškeré kontakty se svou matkou. Ten o celé věci informoval prostřednictvím videa na TikToku. Postěžoval si v něm, že je o šokujícím počinu své matky přesvědčen, i když se k němu nepřiznala. Několik sledujících však bylo shovívavých. Napsali Wesleymu, že mohlo jít o nedorozumění a že se přece muselo vyšetřit, kdo alarm v budově pustil. Mladý pár je ale na základě výhružné esemesky přesvědčený, že v tom měla prsty právě zhrzená babička... 

Témata: Příběhy, Rodina, Rodina a vztahy, Kuriozita, Babička, Emoce, Prarodiče, TikTok, Kritika, party, Tchyně, horor, Gender reveal party, Gender, Alarm, Ledový klid, Part, Wesley, Jitka Kocurová