Maminka.czGalerie

Těchto 25 fotografií je důkazem, že není radno podceňovat dětský důvtip. Některé nápady by si zasloužily patentovat!

Dita Mrázková 6.  2.  2024
O tom, že děti mají rozum a dokážou vyřešit i ten nejzapeklitější problém, není pochyb. I když to udělají "po svém" a i když výsledek zrovna nesouzní s tím, co by si představovali jejich rodičové. I tak je třeba uznat, že mnohé jejich nápady stojí skutečně za to!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Chcete-li, aby byly vaše děti chytré, čtěte jim pohádky. Chcete-li, aby byly ještě chytřejší, čtěte jim více pohádek..." Tuto radu doporučoval rodičům sám Albert Einstein. Zda rodiče 25 dětí z naší fotogalerie četli svým dětem hodně pohádek, to netušíme, jejich nápaditost, důvtip i jistá dávka inteligence se jim však upřít nedají!

VIDEO: CO SE ZBYTEČNÝMI KOSTKAMI? UDĚLEJTE Z NICH VYCHYTÁVKY!

Přesvědčit se o tom můžete při pohledu na originální momentky, které pořídili jejich zaskočení rodiče. Ti své "malé Einsteiny" za jejich veledíla museli zkrátka pochválit, ať se jim to líbilo nebo ne!

Moje dcera vynalezla novou handsfree technologii pro svůj iPad...

Klepněte pro větší obrázek

Když náš syn pomáhal dědovi na zahradě, doslova jim explodovala pneumatika u trakaře. A tak náš chytrolín vyrobil "bezvzduchovou" pneumatiku. Účel splnila, no ne?!

Klepněte pro větší obrázek

Řekla jsem svému synovi, aby si pověsil prádlo do skříně. Překvapilo mě, že už za minutu volal, že má hotovo. "Mami, nemůžeš říct, že jsem ho nepověsil," dostal mě podruhé, když jsem nevěděla, jestli se mám smát, nebo zlobit...

Klepněte pro větší obrázek

Poprosili jsme starší děti, aby pohlídaly ty mladší tak, aby nikdo neudělal žádný průšvih. Tohle byl výsledek...

Klepněte pro větší obrázek

Našeho synka napadlo, jak vynalézt "chránič uší", který by pomohl zdravotníkům snížit tlak na uši z celodenního nošení masek a roušek... No, není to geniální?!

Klepněte pro větší obrázek

Na další důmyslné vychytávky se můžete podívat ve fotogalerii.

Uškvařený ovladač, Super Mario v záchodě, puzzle z omítky... Aneb 20 důkazů, že na rodičovské trable nejste sami
Témata: Děti, Galerie, Rodina, Rodičovství, Kuriozita, Rodiče, Dětství, Fotografie, Vtip, pohádka, Důvtip, Albert Einstein, Pneumatiky, Pochyby, Rozum, Nápad, IPad