Maminka.czPorod

Teď to bude teprve jízda! Tajnůstkář Pokáč představil fanouškům svého druhého syna

Simona Formánková 4.  10.  2022
Když před pár dny vystoupil před vyprodanou O2 arénou, asi jen málokdo z jeho fanoušků tušil, že by tento životní úspěch mohlo zanedlouho něco trumfnout. A přece! Dnes se na svém Instagramu pochlubil dojemnou fotkou a dokázal, že je opravdu "rodinný typ", jak zpívá v jedné ze svých posledních písniček.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Tobiáš Pokorný. Vítej, teď to teprv bude jízda," napsal na svůj instagramový profil inženýr Jan Pokorný alias Pokáč. A jeho fanoušci a známí nestačili zírat. "Vy jedete. Gratuluju," napsala do komentářů například Nikol Leitgeb, kterou si oblíbený zpěvák přizval do vánočního duetu Už za pár dní. Jedna z jeho fanynek nezapomněla opomenout, že zpěvák opravdu prožívá úspěšné období, které mu ze srdce přeje "Tak a teď tu druou O2 arénu. Moc gratuluji, to je jeden úspěch za druhým."

V roli otce však není Pokáč žádným nováčkem. S manželkou Eliškou Pokornou, bývalou atletkou, už vychovávají syna Theodora, který se narodil loni v únoru. I dvojnásobná maminka šla s pravdou ven a na svém instagramovém profilu k totožné fotce jako její muž napsala "Tak už jsme čtyři. Tobiáš," a příspěvek zakončila srdíčkem. Jan s Eliškou tvoří pár už tři roky. 

Pokáč je známý převážně svými ironickými texty mířenými hlavně na dospělé. Že tvoří rád i pro děti však dokázal před pár dny, kdy vydal svoji první sbírku dětských říkanek. "Máme doma malý dítko a často mu čteme, tak jsem uplácal tohle leporelo. 20 krátkých básniček, který by mohly bavit jak děcka, tak dospělý. Navíc jsou poučný a občas se i rýmujou," řekl na svém Instagramu ke knížce, která se jmenuje Pokáčovo básničky pro zvídavé dětičky. Přejeme muzikantovi, ať i druhý syn je pro něho studnicí další inspirace pro skvělé texty a nápady. 

Video: Eliška ve svatebním mě skoro dojala, přiznal Pokáč v rozhovoru

 
Témata: Porod, Miminko, Instagram, Syn, tatínek, Otec, Nikol Leitgeb, zpěvák, Eliška, Inženýr, Fotka, Rodinný typ, Aréna, Theodor, Životní úspěch, Tobiáš, Jan
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
Jak vyrobit adventní věnec? Inspirujte se v galerii a vyzkoušejte jeden podle našeho návodu!
Formánková Simona
Vánoce 2021
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Herečka Christina Applegate bojuje s roztroušenou sklerózou. Jaké dojemné vyznání poslala své dceři?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod