Maminka.czGalerie

Těhotenský šatník miliardářky Nicky Hilton. Těmito módními kousky oslňuje na společenských akcích

Simona Formánková 17.  4.  2022
Že těhotenství znamená strávit devět měsíců v nepadnoucím oblečení? V žádném případě! Hotelová dědička Nicky Hilton je důkazem, že rostoucí bříško není překážkou toho, být stylová a šik. Podívejte se na nejkrásnější kousky z těhotenského šatníku této módní ikony.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Americká podnikatelka, modelka a módní návrhářka Nicky Hilton žije v přepychu a naprostém luxusu. Její život připomíná splněný sen, proto není divu, že na sebe poutá pozornost, kdekoli se objeví. A to i díky svému šatníku. Vždy je perfektně upravená, stylová a v dokonale sladěném outfitu.

VIDEO: Od plotny na nákupy. Paris Hilton má svůj nový kuchařský pořad

Když začátkem letošního roku se svým manželem – finančníkem Jamesem Rothschildem – oznámila na Instagramu svým fanouškům, že čekají třetího potomka, Nicky doslova zářila. Na fotografii v jednoduchých černých šatech s diamantovým lemováním vypadala opravdu skvostně. Zástupy gratulujících chválily nejen rostoucí bříško, ale i výběr šatů. Nicky na svém Instagramu uvedla: "Říká se, že nejlepší věci v životě přicházejí ve třech."

Dcerky miliardářky Nicky Hilton Rothschild si žijí jako princezny. Kdy otěhotní Paris?

Nedávno také oslnila svou růžovou róbou na předávání prestižních Oscarů. V něžných šatech s flitry a růžovými peříčky na rukávech se perfektně vyjímalo už viditelně klenuté těhotenské bříško. Zda se ona a její manžel dočkají ke dvěma holčičkám do třetice chlapce, je ale zatím ve hvězdách. Jméno Hilton-Rothschild by tak alespoň mělo dalšího svého pokračovatele. 

Osmatřicetiletá Nicky řekla "ano" bankéři Jamesi Rothschildovi v létě 2015. Jejich pohádková svatba se konala v oranžérii Kensingtonského paláce v Londýně. I tam byla Nicky coby nevěsta naprosto okouzlující. Zvolila bílé krajkové šaty s dlouhou vlečkou od Valentina. Páru se o rok později narodila dcera Lily-Grace a v roce 2017 přišla na svět druhá dcera Teddy Marilyn. 

Témata: Móda, Těhotenství, Galerie, Miminko, Instagram, šatník, Šaty, Oscar, Nicky Hilton, Kensingtonský palác, Nedávno, Oblečení, Pokračovatel, Bříško, Valentin, Nicka, Kousek, Londýn, Společenská akce, Paris Hiltonová, Oblečení a móda na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Zpěvačka Katy Perry: 20 kilo navíc, odhalená prsa a neoholené nohy neřeším. Pro naši Daisy obětujeme s Orlandem všechno na světě!
Mrázková Dita
Slavné maminky
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
„Mami, a umřeš mi?“ Jak s dětmi citlivě mluvit o smrti a nelhat
Mrázková Dita
Rodina a vztahy
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Wallerová Radka
Porod
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Procházková Simona
Maminka roku 2020
Nedávali jí šanci, nakonec má čtyřčata! Neuvěřitelné fotky před a po
Procházková Simona
Rodina
Tohle neříkejte dětem, když brečí! Proč a co se může stát?
redakce
Chování a vztahy