Maminka.czSlavné maminky

Těhotná Agáta Hanychová: "Ležet a čekat na porod rozhodně nehodlám. Po něm chci být doma jen týden, víc bych nezvládla!"

Dita Mrázková 16.  3.  2023
Přestože nedávno prodělala zápal plic a už za pár týdnů se stane trojnásobnou mámou, na nějaké zahálení nemá ani pomyšlení. Nejenže natáčí nové díly svého pořadu, ale nebojí se ani vyrazit na společenské akce. Co prozradila na svého partnera a komu pomohla od velké bolesti?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Agátu v jejích aktivitách zkrátka nezastaví ani vysoký stupeň těhotenství. Na kritiku, že by měla být raději doma, má názor jasný – někteří by byli nejraději, kdyby těhotné jen ležely a čekaly na porod. To ale rozhodně není její styl. Doma plánuje po porodu zůstat pouze týden, říká, že by to jinak psychicky nezvládla.

VIDEO: AGÁTA HANYCHOVÁ: V ČEM JE TŘETÍ TĚHOTENSTVÍ JINÉ...

Proto pro ni nebyl problém, aby podpořila malého Honzíka, který je od narození odkázán na pomoc a péči druhých. Prodělal mozkovou obrnu, kvůli které má problémy s dýcháním a odkašláváním. Od tří let o něj intenzivně pečují sestřičky v domově sociálních služeb nedaleko Teplic, kam za ním kromě rodičů dochází i jeho dvojče- sestřička, která měla více štěstí než její bráška.

Agáta, kterou příběh malého chlapce zasáhl, mu tak spolu se zástupci nadačního fondu Naše plíce oficiálně předala kašlacího asistenta, přístroj, který pacientům pomáhá s odkašláváním, které díky němu nebude tolik bolestivé. Kašlací asistent tak pomůže i dalšímu nemocnému chlapci Martinovi, který s Honzíkem sdílí pokoj. 

Každého člověka se dotýká, když jsou děti nemocné, takže jsem ráda, že se najdou lidi, kteří rádi pomáhají. Pro každého by měla být charita a dobročinnost důležitá,“ nechala se slyšet Agáta, která také prozradila, že ona ani její partner neplánují ve svých aktivitách zpomalit. „Jaromír je workoholik a vyhovuje mu to. Já jsem taky workoholik a líbí se mi, že někdo dokáže pracovat ještě víc než já a moje máma dohromady, což zvládne opravdu málokdo. Jen Jaromír,“ dodala na závěr.

Témata: Těhotenství, Děti, Láska a vztahy, Životy slavných, Slavné maminky, Rodina a vztahy, Rodičovství, Děti a nemoci, Celebrity, tatínek, Kariéra, Nemoc, Sourozenci, Moderátorka, Zpátky do práce, Nadace, Influencerka, Kordula Stropnická, ambice, modelka, matka a dcera, Agáta Hanychová, charita, Naše plíce, Veronika Žilková Stropnická