Maminka.czSlavné maminky

Těhotná Berenika Kohoutová to v odvážném videu natřela módnímu stylistovi. Radši pizzu než prášky na hubnutí!

Dita Mrázková 21.  6.  2024
Jak by měla vypadat opravdová STAR? Odpověď jednoho tuzemského stylisty je nekompromisní. Ani kilo navíc! Na jeho vyjádření zareagovala už brzy dvojnásobná máma, herečka Berenika Kohoutová. Její video i komentář je všeříkající.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Pravá hvězda showbyznysu by měla být bez jediného faldíku. Kila navíc jsou tak nepřípustná a pokud je nějaká celebrita má, pak by se za celebritu rozhodně považovat neměla. Módní guru, stylista Filip Vaněk, v tom má zkrátka jasno.

V rozhovoru Na síti prozradil, že i on se cítí "tlustě", byť ho redaktorka pasovala na "chodícího anorektika". V dalším videu zase popisoval, jak se má správná hvězda fotit a že nesmí být tlustá.

VIDEO: HEREČKA BERENIKA KOHOUTOVÁ: PORODEM JSOU Z ŽEN RÁZEM SUPERHRDINKY

Jeho názor se příliš nelíbil herečce a zpěvačce Berenice Kohoutové (33), která je maminkou čtyřleté dcery Loly a momentálně čeká druhé miminko. Na svém Instagramu tak za doprovodu svého příznačného hitu Hot or not? zatančila v negližé a ukázala své tělo bez příkras, póz, retuší i s pár těhotenskými kily navíc.

"Filipe, nevypadám tlustě?? Jinak gratulki k tomu, že platíte za chodícího anorektika.
A ještě je to celý k popukání. Já teda nevím, jak vypadá STAR, ale já to podle všeho nejsem. No co, aspoň můžu žrát pizzu místo prášků na hubnutí…
Bože. Anorexie není pr... Dětská psychiatrie je plná mladejch lidí s poruchou příjmu potravy! Tak běžte dělat osvětu radši tam, díky,
" přidala svůj názor Berenika.

Svým videem sklidila sympatie u dalších známých osobností. Její odvahu ocenily herečky Mahulena Bočanová a Marcela Holubcová, textařka Tamara Klusová nebo vizážista Pavel Kortan.

Songem Hot or not? chtěla jít Berenika záměrně na dřeň a poukázat na téma (ne)dokonalosti. Stejně jako videoklip, tak i její instagramové video, kterým jasně vzkázala, co si o tom myslí, jsou zkrátka a dobře dokonale výstižné.

Čtyřnásobná máma, modelka Chrissy Teigen (38), ukázala tělo v bikinách a bez filtru. Podporu jí vyjádřily ženy z celého světa!
Témata: Těhotenství, Porod, Slavné maminky, Psychika, Rodičovství, Instagram, Dospívání, Celebrity, Emoce, herečka, Berenika Kohoutová, Odvaha, Tělo, postava, Hubnutí, duševní porucha, Trendy, Mahulena Bočanová, Filip, Lola, Berenika, Tamara Klusová, stylista, Filip Vaněk, těhotenské bříško