Maminka.czSlavní rodiče

Televizní hvězda Coco Austin a rapper Ice-T hrají s osmiletou dcerou alkoholovou hru. Co na to říkáte?

Andrea Machajdíková 23.  1.  2024
Moje dítě, moje rozhodnutí. Tak tím se řídí slavný pár Coco Austin a rapper Ice-T, kteří své dceři založili vlastní Instagram, kde má více než 400 tisíc sledujících. Nedávno tam sdíleli video, které hodně lidí zvedlo ze židle.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Americká televizní hvězda známá především pro své obří poprsí a skandály pobouřila veřejnost. Sdílela totiž video, na kterém její osmiletá dcera Chanel hraje takzvaný beer pong, tedy pivní stolní tenis, což je oblíbená hra dospělých na večírcích. Hry se zúčastnil i otec malé Chanel rapper a herec Ice-T, který se proslavil především rolí v kriminálním seriálu Zákon a pořádek. 

Žákyně druhé třídy hází s velkou přesností míčky do kelímků a skvěle se u toho baví. "V alkoholové hře Chanel nikdo neporazí," říká Coco Austin. 

Video vyvolává na internetu smíšené reakce. Někteří fanoušci Coco hájí, že hra je nevinná a dcera se při ní baví, takže není co řešit, jiní ji ale obviňují ze špatné výchovy. "Se všemi dospělými na videu je něco špatně. Tohle je ukázkový příklad, jak by se chovat neměli," píše jeden ze sledujících, který zároveň v komentáři navrhl, aby tuhle domácnost navštívila "sociálka". 

Coco na vlnu kritiky reagovala jen tím, že napsala, že v kelímcích je pouze voda a její dcera se zkrátka jen baví házením míčků, na čemž nevidí vůbec nic špatného. 

Na sociálních sítích je dnes bohužel běžné, že lidé mají potřebu druhé soudit, ačkoliv na to nemají právo. Přitom by stačilo pomyslet si, že tohle by dotyčný se svým dítětem nehrál, a zdržet se zlých komentářů. Každopádně rebelku Coco Austin asi jen tak nic nerozhází, je totiž na hejty už zvyklá. V minulosti ji sledující odsoudili za to, že svou tehdy čtyřletou dceru stále kojí, nebo za to, že jí v pěti letech nechala udělat umělé nehty. O rok později byla zase kritizována za to, že šestiletou Chanel vozí v kočárku. 

Co na to říkáte vy?

Témata: Slavní rodiče, Mateřství, Instagram, Hry pro děti, Dcera, Sociální sítě, Alkohol, rapper, Židle, Osmiletá dcera, Chanel, COC