Maminka.czDěti

Ten nej hotel, nejen pro Maminku roku: Dachsteinkönig splní vaše sny

Reklama
4. 6. 2019
Kromě jiného se vítězka soutěže Maminka roku může těšit na pobyt v ráji a to doslova! Tady se vám splní všechny sny, které jste kdy o baby friendly hotelech měli. Hotel je dotažený do nejmenších detailů.
Drobnosti jako dětský župan a dětské bačkůrky na pokoji, postýlka s prolézačkou, chůvička, která umí zavolat na recepci, záchod ve tvaru královského trůnu… to jsou už jen třešinky na dortu. To nejdůležitější v hotelu Leading Family Hotel & Resort Dachsteinkönig je, že se tu cítíte naprosto komfortně a bez stresu. Na vaše děti tu čekají švédské stoly plné lahůdek, na které samy dosáhnou, takže si je mohou naservírovat na dětské nádobí. 
 
Po celý den je tu otevřený lounge bar, kde si vaše ratolesti můžou dopřát svačinku podle svého gusta. Když se budou nudit, můžou si vybrat z několika herniček, zajezdit si na motokárách, vyřádit se v aquaparku, odpočinout si v dětské sauně, zalyžovat si přímo u hotelu s hotelovým instruktorem (lyže jim také můžete půjčit přímo na místě), krmit oslíky a ovečky, anebo jen lítat po hotelu, protože tady se nedá ztratit.
 
Každé patro má svého zvířecího patrona, takže vaše dítě lehce pozná, že už je ve třetím, i když neumí číslice. Rodiče, kteří to tady vyzoušeli, prohlašují, že si nikde tak neodpočinuli a jejich děti si to jinde tolik neužily. Geniální. A to nepřeháníme. A to počítejte s možností hlídání dětí (hlídají tu i ta nejmenší miminka) vyškoleným personálem. Teď už se možná díváte a stránky dachsteinkoenig.at a objednáváte si pobyt. Dobře děláte. 
 
Ostatně je to na Dachsteinu, a tam je přece nádherně. Samotná obec Gosau najdete v nejjižnějším cípu Horního Rakouska. Jde o typickou horskou obec rozloženou na zdejších kopcích, jejíž okolí rozhodně stojí za to!
 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
 
 
Předplatné Matka
Témata: Děti

Mohlo by vás zajímat
Obula jsem podpatky a vyrazila si. Mé staré já stále existuje, jásá Marie Doležalová
Říkají jí Mauglí. Přežila v sibiřské divočině. Teď vyhrála soutěž krásy
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Dítě, které vás dokáže nejvíc vytočit, se vám prý nejvíc podobá
Růstový spurt: Období nenasytného kojence vás potká několikrát
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!
Má to smysl! Buďte doma, noste roušky, vyhýbejte se prarodičům. Proč?
Mateřská dovolená 2020: Vše, co potřebujete vědět

Horoskopy

Střelec Upřednostněte odpočinek před náročnou fyzickou prací, třeba na zahradě. Vaše klouby nejsou zcela v…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Miroslava, Myrna, Miromila

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné