Maminka.czSlavné maminky

Tenisová legenda Serena Williams je dvojnásobnou maminkou. Podívejte se na roztomilou fotku novorozené dcery

Vanda Stöckbauerová 23.  8.  2023
Tenisová superstar a její manžel Alexis Ohanian v úterý oznámili, že přivítali na svět druhé dítě – dceru. Manželé jsou již rodiči pětileté dcery Olympie.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Vítej, Adiro River Ohanian," napsal hrdý tatínek Alexis Ohanian na Instagramu. "Jsem vděčný, že mohu oznámit, že náš dům je plný lásky: šťastná a zdravá novorozená holčička a šťastná a zdravá maminka," sdílel zakladatel Redditu spolu s fotografií, na níž je s rozzářenou Serenou objímající obě dcery. 

Na adresu své 41leté manželky řekl: "Dalas mi další nesrovnatelný dar – jsi GMOAT." (Greatest Mother Of All Time, což je mateřská variace na sportovní ocenění GOAT – Greatest Of All Time.)

Starší dcera Olympia na Instagramu sdílela také rozkošnou fotografii, na které drží svou malou sestru. "Moje sestra a já," napsala. Táta Alexis to okomentoval slovy: "Nejlepší velká ségra na světě!"

Těžký první porod

Tenisová superstar se loni pro americkou Elle svěřila s tím, že během prvního těhotenství necítila k dceři žádné pouto. „Byla jsem nervózní ze setkání se svým dítětem. Během těhotenství jsem s ní nikdy necítila spojení. I když jsem milovala být těhotná, neměla jsem ten úžasný pocit. Je to něco, o čem lidé obvykle nemluví, protože se máme do dítěte zamilovat od první vteřiny. Pořád jsem čekala na ten pocit, ale nikdy se nedostavil. Některé z mých kamarádek mi řekly, že také necítily spojení s dítětem v děloze, díky čemuž jsem se cítila lépe, ale přesto jsem po tom toužila," napsala tenistka. Vše se však změnilo po porodu. "Když jsem ji konečně uviděla, hned jsem ji milovala.  Nemohla jsem na ni přestat zírat – moje Olympia,“ svěřila se se svými pocity.

Tenistka také přiznala, že po porodu první dcery skoro zemřela. Začalo to plicní embolií. "V důsledku embolie jsem začala hodně kašlat a musela jsem být operovaná. Doktoři mi našli v břiše velkou krevní sraženinu a zabránili tomu, aby se dostala do mých plic. Měla jsem štěstí, že jsem se dostala k tak úžasnému lékařskému týmu. Bez nich bych tu dnes nebyla," řekla tenisová legenda.

VIDEO:  Tenistka Dominika Cibulková po dvou porodech: Na plastiky se nechystám!

Serena Williams otevřeně o mateřství: Vztah k dceři jsem si musela vybudovat, nebylo to hned, ale horší matku to ze mě nedělá
Témata: Slavné maminky, Instagram, Celebrity, Dcera, idol, Serena Williams, Tenistka, Serena Williamsová, Manžel, Dcerka, Tenisový, Alexis Ohanian, Olympie, Maminka, Olympia, Alexis, Reddit, Legenda
Mohlo by vás zajímat