Maminka.czSlavné maminky

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková má dceru. Pochlubila se její fotkou

13. 8. 2019
Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková je maminkou. Před několika dny přivedla na svět dceru. Společně s manželem, bývalým italským tenistou Fabriziem Sestinim, jí vybrali jméno Isabella. A prý už je pěkně zaměstnává.

„Přivítejte na svět Isabellku. Na světě je pár dní a už nás oba zaměstnává víc, než mě kdy cokoliv zaměstnávalo. Zvládli jsme to všechno společně a mám to největší štěstí na světě,“ napsala Andrea Sestini Hlaváčková na Instagram k fotografii z porodnice. 

Na svém profilu také poděkovala svému manželovi Fabriziovi. "Zvládli jsme to ale všechno společně a mám to největší štěstí na světě, a to nemluvím jen o tý prďole, co mě každý dvě hodiny budí, kouše do bradavek a potřebuje nějakou přísně tajnou aktivitu, kterou zatím absolutně nezkušeně hledám a velmi často tápu. Mluvím hlavně o Fabrim, který to celé dal a dává absolutně tak, jak jsem čekala, a je to prostě můj božan," píše Andrea. 

Chtěla bych bonding

V nedávném rozhovoru pro Maminku se svěřila, že společně s mužem navštívili předporodní kurz. Doma ale rodit Andrea nechtěla. "Nejsem zastánkyně naturálních věcí celkově v životě a hodně věřím doktorům, věřím nemocnicím. Moje maminka je gynekoložka a já jsem velký realista. Ale chtěla jsem, aby Fabri věděl, co se u porodu bude dít, a já jsem se taky dozvěděla pro mě plno překvapivých věcí. Přiznám se, že jsem třeba nevěděla, že se rodí placenta. A manžel možná ani nevěděl, že tam vůbec je (smích)."

Těhotenství je zásah do sebevědomí, říká tenistka Andrea Sestini Hlaváčková

Díky předporodnímu kurzu si ale uvědomili pár detailů, které by chtěli u porodu zažít: "Přála bych si, aby proběhl bonding, abychom miminko hned nemyli a nechali mu dotepat pupečník," svěřila se Andrea. Snad jim to vše vyšlo podle přání. 

Rozhovor s tenistkou Andreou Sestini Hlaváčkovou najdete v aktuálním srpnovém čísle časopisu Maminka. To je v prodeji ještě do středy 14. 8. Koupit si ji můžete také přes  www.ikiosek.cz/maminka

Témata: Slavné maminky, Instagram, Rozhovor, Tenistka, Největší štěstí, Manžel, Dcera, Maminka, Fabri, Fotka, Zastánkyně

Mohlo by vás zajímat
Každá máma, která zvládá dítě a domácnost, je hrdinka, říká Ewa Farna
Košilové šaty letos musíte mít! 44 skvělých tipů najdete v naší velké galerii.
Jak se změní váš vztah, když se narodí děti? Na tohle se raději připravte!
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
Covid způsobuje u dětí multisystémový zánětlivý syndrom. Jak ho poznáte?
Čtvrté dítě? Princ William už další nechce, prozradila vévodkyně Kate. Proč?
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
Návrat do škol přišel pozdě a bude těžký. Jak ho vnímají samy děti a jejich maminky?
Miminko v manželské posteli? Nedělejte to, varuje tahle máma. Proč?

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné