Maminka.czSlavné maminky

Tenistka Barbora Strýcová (38) se stala dvojnásobnou maminkou! K synu Vincentovi přibyla holčička. Jaké jméno dostala?

Dita Mrázková 12.  5.  2024
Den matek je jako stvořený pro zrození nového života, nemyslíte? Do rodiny přibyla hezky do páru malá princezna, která dostala krásné jméno. Co prozradila úspěšná sportovkyně na adresu mateřství?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Mateřství je nádherná věc, moc si ho užívám, zároveň je to ale ohromně náročná a těžká disciplína. Tím spíš, když vaše dítě třeba není úplně spací typ. S mateřstvím vidím, že věci, které pro mě třeba byly v minulosti důležité, nyní považuji za naprosto malicherné...", nechala se slyšet jedna z našich nejúspěšnějších tenistek v nedávném rozhovoru.

VIDEO: BARBORA STRÝCOVÁ O KARIÉŘE A SOUKROMÍ

A svá slova utvrdila jedním krásným "skutkem". S partnerem Petrem přivítali na svět dcerku Josefínu! 

S gratulacemi přispěchali na Instagramu, kde Bára sdílela momentku originálně právě dnes, na Den matek, i její neméně slavné kolegyně. Novopečené mamince poslaly gratulaci třeba Lucie Šafářová nebo Daniela Hantuchová, zdravici poslaly i ostřílené mámy jako Marika Šoposká, Daniela Peštová nebo Petra Nesvačilová.

A jak Bára popsala sebe jako mámu? "Myslím, že jsem hodně akční máma. Neumím jen tak být, to máme společné s mojí mamkou i sestrou. Den máme vždy naplánovaný a do něj se musí vejít aktivity pro Vincenta i pro mě. V určitých mezích jsem i tolerantní, synek je pořád hodně malinký. Uvědomuji si, že jsem velmi emoční člověk, emoce se snažím krotit, ale když už přeteče pohár trpělivosti, zakročím a přes to nejede vlak. Nedovolím synovi, aby si dělal, co se mu zlíbí. Snažím se být spíše důsledná než přísná. Nechci, aby dítě překročilo mantinel, který já mám nastavený."

Mamince i malé Josefínce přejeme hodně zdraví a lásky.

Volejbalistka Markéta Nausch Sluková: Těhotenství mě hodně vyklidnilo. Těším se, až toho malého "nájemníka" konečně uvidím!
 
Témata: Těhotenství, Děti, Porod, Slavné maminky, Rodina, Mateřství, Sociální sítě, Den matek, Rodičovství, Instagram, Dcera, Emoce, Marika Šoposká, Bára, Vincent, Tenistka, Petra Nesvačilová, Barbora Strýcová, Daniela Peštová, Josefína, Lucie Šafářová, Maminka, Josefínce, Holčička, Malá princezna

Video