Maminka.czSlavné maminky

Tenistka Barbora Strýcová oznámila radostnou novinku. Čeká druhé miminko!

Vanda Stöckbauerová 19.  11.  2023
Radostných novinek není nikdy dost. Tenistka Barbora Strýcová (37) se jednou z těch nejkrásnějších pochlubila na svém Instagramu. Těhotenské bříško jí na půvabu rozhodně neubralo. Naopak vypadá velmi spokojeně.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„Víňa bude velký brácha,“ sdílela Barbora Strýcová na svém Instagramu. Na fotce z dubajské pláže, kde tráví dovolenou, má už jasně viditelné těhotenské bříško. Se snoubencem Petrem Matějčkem jsou už rodiči dvouletého syna Vincenta. Svatbu mají prý naplánovanou, ale zatím na ni nespěchají.

Úspěšná tenistka na začátku září ukončila profesionální kariéru a sama přiznala, že si tenis od té doby ještě nezahrála.

VIDEO:  Bára Strýcová: Svatba je naplánovaná!

Barbora Strýcová se v rozhovoru pro náš web nedávno svěřila, jak ji změnilo mateřství. „Myslím, že jsem pořád stejný člověk, ale mateřství vše samozřejmě změní v mnoha ohledech. Například se snažím být v různých situacích mnohem trpělivější, tolik nespěchat, být tu pro syna přítomna, jak jen můžu, i když to samozřejmě také nejde nonstop. Občas je těžké věnovat dítěti 100% pozornost, když syn třeba něco říká a já v daný moment tolik nevnímám, co mi chce říct. To jsou věci, které jsou pro mě nové a které se učím. Zažívám stav, kdy láska k dítěti je opravdu to nejvíc. Milovat svoje dítě je ten nejkrásnější pocit na světě. Zároveň ale stejně jako každý rodič vím, že po zbytek života už budu žít ve strachu, aby se synovi nic nepřihodilo. Ale to je zkrátka fakt a život to tak zařídil."

Nedovolím synovi, aby si dělal, co se mu zlíbí, říká Barbora Strýcová. Tenisová šampionka prozradila, jaká je máma
Témata: Slavné maminky, Mateřství, Miminko, Instagram, Syn, Vincent, Tenistka, Barbora Strýcová, Půvab, Novinka, Bára Strýcová, Bříško