Maminka.czInstagram

Tenistka Barbora Strýcová porodila. Pyšná maminka se pochlubila roztomilou fotkou

Simona Formánková 1.  10.  2021
Ještě před pár měsíci se na svém instagramovém účtu pochlubila fotkou zřetelně klenutého bříška se slovy "Budeme tři". Úspěšné české tenistce a jejímu partnerovi Petrovi Matějčkovi se teď splnil sen. Přivítali na svět syna Vincenta.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

A stejně stručně a výstižně, jako oznámila těhotenství, oznámila i synovo narození. "Vincent" napsala pod roztomilou fotku spícího chlapečka. Komentáře se okamžitě zaplavily gratulacemi od kolegů ze světa tenisu, fanoušků a přátel. "Moc blahopřeji, krásnej klučina," napsala modelka Tereza Maxová a dojatými smajlíky v komentáři rozhodně nešetřila. K zástupu gratulantů se přidala například i Ester Berdych Sátorová nebo Monika Marešová. 

VIDEO: Podívejte se, jak Barbora Strýcová končila svoji kariéru kvůli těhotenství

Pohlaví miminka pro fanoušky však nebylo překvapením. Barbora byla se sdílením svých pocitů během těhotenství opravdu vstřícná. Například výběr kočárku jí pochválila i její tenisová kolegyně a kamarádka Andrea Sestini Hlaváčková, která je již také pyšnou maminkou. "Já věděla, že tě do něj přemluvíme, je nejkrásnější," zhodnotila tenkrát zkušeně Barbořinu volbu.

Témata: Těhotenství, Porod, Slavné maminky, Miminko, Instagram, Sociální sítě, slavné děti, Tenistka, Tereza Maxová, Barbora Strýcová, Monika Marešová, strýc, andrea sestini hlaváčková, Maminka, Fotka, Bříško, Instagramový účet