Maminka.czTěhotenství

Tenistka Maria Šarapovová bude maminkou! Krásnou novinu oznámila v den svých narozenin

Simona Formánková 21.  4.  2022
Před dvěma lety ukončila Maria Šarapovová svou kariéru profesionální tenistky, od té doby se stihla zasnoubit s podnikatelem Alexandrem Gilkesem a zanedlouho se stane poprvé maminkou. Bývalá tenisová jednička oznámila, že je těhotná!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Drahocenné začátky. Jíst narozeninový dort za dva bylo vždycky mojí specialitou," napsala Maria Šarapovová ke snímku z pláže se zřetelně rostoucím bříškem. Vzhledem k tomu, že ji na Instagramu sleduje více než 4 miliony lidí, je jasné, že gratulace na sebe nenechaly dlouho čekat. Svá přání a záplavu srdíček v podobě emotikonů zanechaly například herečka Jennifer Aniston nebo Lily Collins

Video: Předčasné konce v tenisu: Šarapovová byla snadná kořist

Pro Mariu Šarapovovou byl stěžejní rok 2020, kdy ukončila svou kariéru profesionální tenistky a zaměřila se hlavně na svůj osobní život. Po dvouleté známosti se zasnoubila se svým přítelem – o osm let starším podnikatelem Alexandrem Gilkesem. Ten dříve randil se sestrou vévodkyně z Cambridge, takže má velmi blízký vztah s britskou královskou rodinou.

Tenisovou kariéru odstartovala v roce 2000, kdy jako třináctiletá vyhrála dorostenecký turnaj Eddie Herr International Junior Tennis Championship. Od té doby se pomalými krůčky dostávala do povědomí široké veřejnosti. V roce 2004 vyhrála prestižní Wimbledon, a stala se tak třetí nejmladší ženskou vítězkou londýnského grandslamu v historii. 

Témata: Těhotenství, Slavné maminky, Mateřství, Instagram, Kariéra, Sociální sítě, narozeniny, Tenistka, Lily, Jennifer Aniston, Sára, Maria Šarapovová, Stella, Wimbledon, Podnikatel, Maminka, Emotikon, Jennifer Anistonová, Máří, Eddie, Novina