Maminka.czMiminko

Tereza Ramba pojmenovala dceru netradičně. Které další známé maminky se při výběru jmen nedržely klasiky?

Simona Formánková 25.  1.  2022
Tereza Ramba pojmenovala dceru netradičně. Které další známé maminky se při výběru jmen nedržely klasiky?
Herečka Tereza Ramba se před pár dny stala podruhé maminkou. Přestože se holčička měla původně jmenovat Teodora, dostala nakonec netypické jméno Mira. Co vedlo rodiče k náhlému rozhodnutí? A kdo další ze slavných párů zvolil netradiční jméno pro svého potomka?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Klid. Mír. Míra. Miřenka. Moje hvězdička z plastovýho madla přišla na svět. Malinkatá, klidná a tak tichá, až se mi svíralo srdce. To není Teodora. Asi ne. Říká Matyáš. Je to Mira. A tak jsme kompletní," popsala emotivně Tereza Ramba chvíli, kdy přišla její dcera na svět. A dokázala, že s manželem Matyášem jsou na vymýšlení netradičních jmen opravdoví přeborníci. Doma už mají syna Mikoláše, kterému říkají Slunce. Dcera Mira dostala přezdívku Hvězdička a herečka ve zmíněném instagramovém postu popsala, proč vybrali zrovna takovou. Během porodu se totiž soustředila na hvězdičku ve šroubku na madle nemocniční postele. 

VIDEO: Těhotná Tereza Ramba o pohlaví miminka: Doufám, že to někdo nevykecá!

Přestože si Tereza Ramba s manželem své soukromí velice chrání, rozepsala se velmi upřímně také o tom, jak probíhal příchod malé Miry na svět. Podle svých slov zažila orgasmický porod. "Těsně před poslední fází jsem se začala ztrácet sama v sobě. Jako zvíře. Jako poprvé. Ztratila jsem pozornost, sestřička, kterou jsem si týden předtím každý den vymodlila modlitbou a všechny moje čarodějky v čele s Naděnkou mi ji poslaly přímo do klína, mi něco říkala a já tomu nerozuměla." Nakonec to byl právě manžel Matyáš, který ji prý přinutil se opět koncentrovat a soustředit. 

Témata: Novorozenec, Miminko, Slavné maminky, Instagram, Po porodu, herečka, Dcera, mladá maminka, Netradiční jména, Jordan Haj, Jména, Slunce, Emma Smetana, Lennon, Tereza Ramba, Ariel, Matyáš Ramba, Tereza Rambo, Lilianne, Ornella Koktová, Výběr jmen, Lela Ceterová, Ornella, Ariel Ava, Lennon Marlene
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
GALERIE: Kojit třeba tříleté dítě. A proč ne? Tyhle mámy se neskrývají!
Víchová Tereza
Kojení
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
Adoptovala tři děti, aby si splnila sen o velké rodině. Co o nich potom zjistila, je k neuvěření!
Formánková Simona
Příběhy
Od děvčátka k bohyni: Podívejte se na osm neskutečných proměn ženské sexuality
Zenklová Veronika
Fotografie
Zpěvačka Katy Perry: 20 kilo navíc, odhalená prsa a neoholené nohy neřeším. Pro naši Daisy obětujeme s Orlandem všechno na světě!
Mrázková Dita
Slavné maminky
GALERIE: Princezna Charlotte nebo princ George jako dospělí? Neuvěříte, jak budou vypadat děti královských rodin za pár let
Formánková Simona
Galerie
Syna porodila, když jí bylo 57. Mít dítě v pozdějším věku je jednodušší, nemáte taková očekávání, říká Barbara
Formánková Simona
Příběhy