Maminka.czMaminka roku 2023

Tímea Matičková Trajťelová, maminka a několikanásobná mistryně světa a Evropy v bikini fitness, má svou módní značku

maminka roku vas 2.  10.  2023
Tímea Matičková Trajťelová, finalistka Maminky roku v kategorii Maminka podnikatelka, je zakladatelka a majitelka prémiové módní značky TIMME pro volný čas a sport. Co ji přivedlo k podnikání? A kdo ji do soutěže přihlásil? Podívejte se na video.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Tímea je maminkou dvouletého chlapečka Matthewa a zároveň je úspěšnou podnikatelkou. Během své aktivní sportovní kariéry se stala několikanásobnou mistryní světa a Evropy v bikini fitness. Díky svým soutěžním úspěchům se dostala blíž k sportovní módě. Byla tváří různých světových značek, testovala je a pomáhala navrhovat kolekce. 

"Značka Timme je na trhu aktuálně už tři roky. Založila jsem ji s takovou malou myšlenkou, že zkusíme vyrobit první sportovní oblečení, nějaké sportovní pomůcky a uvidíme, co z toho dopadne," vypráví Tímea a doplňuje: "Snažíme se vyrábět a vyvíjet vlastní materiály. Vyvíjet a dělat vlastní střihy, které by měly zlepšovat postavu a zkrášlovat figuru." Ženy jsou pro ni obrovskou múzou, a jak sama říká, miluje všechny křivky, které ženské tělo může mít. A to v jakémkoli období.

Výrobky, které si sami vyvíjejí a navrhují v České republice, se v současné době prodávají kromě České republiky a Slovenska ve více než 20 zemích světa.

A kdo ji do Maminky roku přihlásil? "My jsme byli s manželem na dovolené a měla jsem o sobě takové pochybnosti. Stále je hodně práce, kterou nezvládám dělat, kterou nezvládám skloubit, a nevím, zda jsem dostatečně dobrá maminka. A on se na mě tak podíval a řekl mi: Jsi nejlepší maminka na světě. I když ti to neříkám tak často. Pak viděl reklamu na Maminku roku a řekl: A já ti dokážu, že jsi prostě skvělá maminka, která si zaslouží nějaké ocenění, a přihlásím tě tam,“ vypráví. 

Co by vzkázala ostatním maminkám, které chtějí podnikat?  Podívejte se na video v úvodu článku a nezapomeňte 17. října sledovat finálový galavečer.

Finalistky Maminky roku 2023: Toto jsou maminky podnikatelky
 

Témata: Maminka roku 2023, Sport, Volný čas, Maminka roku 2022, Nejlepší video, Maminka podnikatelka, podnikání, Evropa, Fitness, TIMM, Mistryně světa, Česká republika, Tímea, Několikanásobná mistryně, Mistryně, Módní značka, Maminka, Slovensko, Sport na Heureka.cz

Video