Tip: hravé Vánoce s legendárními hračkami pro kluky i holky

Komerční článek
4. 12. 2014
Tip: hravé Vánoce s legendárními hračkami pro kluky i holky
Víte, kde bude trávit Barbie tyto Vánoce? Kde se z kluků stanou závodníci? Kde můžete v klidu nakoupit, zatímco vaše děti si užijí ty nejhravější Vánoce, jaké si umí představit? Vítejte v OC Šestka.

Legendární panenka Barbie a její kamarádky, tajuplné příšerky z Monster High, dechberoucí rychlá auta ze stáje Hot Wheels či roztomilá modrá Mašinka Tomáš – oblíbené hračky od Mattela, které již léta baví děti po celém světě. A nyní je můžete všechny potkat na jednom místě a některé z nich dokonce v životní velikosti…

Od 5. do 23. prosince se OC Šestka promění v ráj pro všechny děti i hravé dospěláky. Nepřeberné množství hraček pro kluky i holky, herny, čtení pohádek, filmové projekce a soutěže o krásné ceny.

Panenky všude, kam se podíváš

Pro ty nejmenší je určený dětský koutek s oblíbenou Mašinkou Tomášem a jejími kamarády z železničního depa na ostrově Sodor. Malé slečny si budou moci v hernách vybrat z nepřeberného množství panenek.

Od oblíbené panenky Barbie a jejích kamarádek, tajuplných příšerek z Monster High, až po děti známých pohádkových postav z elitní střední školy Ever After High. A své oblíbené panenky budou moci potkat i v životní velikosti.

Klepněte pro větší obrázek

Zábava pro kluky i tatínky

A pokud máte doma kluka, pošlete ho, ať si i s tatínkem zazávodí na autodromu Hotwheels, zalétá si s Práškem z oblíbeného filmu Letadla, zaburácí s Blesk McQueenem a na závěr se můžou všichni společně vyřádit v BOOMco herně.

BOOMco herna bude v našich podmínkách skutečně unikátní. K dispozici máme množství blasterů a šipek a v herně nechybí ani terénní překážky,“ popisuje Leoš Pajer, marketingový manažer OC Šestka. „Pro ty, kteří budou chtít změřit síly v týmech, máme připravenou i možnost zarezervovat si hernu jen pro sebe,“ dodává.

Klepněte pro větší obrázek

A zatímco si děti budou hrát v některé z mnoha heren, vy si můžete odpočinout ve speciální relax zóně pro maminky nebo občerstvit tělo i duch ve Scrabble playcafé.

Všechny hračky si budete moci samozřejmě i zakoupit, nebo je třeba vyhrát v některé z mnoha soutěží, které poběží každý víkend.  Připravená je i oblíbená malířská soutěž. Její průběh, hlasování i výsledky budou k dispozici na Facebooku tohoto oblíbeného pražského centra.

Vánoce s Mattelem v OC Šestka.

Každý víkend od 5.12. do 23.12. vždy od pátku do neděle včetně prodlouženého víkendu před Vánocemi v čase od 10.00 - 19.00 hod.

Rozsahem i záběrem od nejnovějších hraček po evergreeny půjde o jednu z nejrozsáhlejších prezentací tohoto světoznámého výrobce v České republice.

Další informace na www.oc-sestka.cz a na www.facebook.com/ocsestka.


Mohlo by vás zajímat
Chcete skončit s kojením? Buďte důsledná a obrňte se trpělivostí!
Dcera měla hrůzu ze psů. Vyléčil ji psí nalezenec!
Lejla Abbasová předčasně porodila dva krásné chlapečky! Jak se jmenují?
Když dítě truchlí... Jak mu pomoci vyrovnat se se smrtí?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu